Ладижин приймав перші відкриті спортивні ігри Вінниччини

30 Серпня, 2020, 12:05

Змагання проходили на місцевому стадіоні «Авангард». Учасники ігор – люди з обмеженими фізичними можливостями. Визначали кращих у таких видах як тріатлон, пауерліфтинг, метання спису, біг, стрільба з лука та пістолета, їзда на візках. Девіз змагань – «Ніколи не здавайся».

Ладижин приймав перші відкриті спортивні ігри Вінниччини

Серед почесних учасників спортивного свята були: паратхеквондист Антон Швець, який виборов ліцензію на цьогорічну паралімпіаду в Токіо, та чемпіонка світу з пауерліфтингу Мар’яна Шевчук. Остання підняла штангу в 140 кілограмів, і за словами тренерів встановила новий світовий рекорд. Тепер його потрібно підтвердити на міжнародному рівні.

Ладижин приймав перші відкриті спортивні ігри Вінниччини

Ладижин приймав перші відкриті спортивні ігри Вінниччини

– Я працюю зі спортсменами, які мають фізичні обмеження, – розповідає головний ініціатор ігор Сергій Брушніцький. – Викладаю тхеквондо. Хотів, щоб мої підопічні спробували себе в інших дисциплінах. Кожен з обраних видів змагань, до речі, представлений на паралімпіаді. Приїхало тридцять сім учасників з Ладижину, Вінниці, Бару та Гайсинського району, хоча планували більше. Загалом, ідея класна. Сподіваюсь на її подальший розвиток.

Ладижин приймав перші відкриті спортивні ігри ВінниччиниЛадижин приймав перші відкриті спортивні ігри ВінниччиниЛадижин приймав перші відкриті спортивні ігри ВінниччиниЛадижин приймав перші відкриті спортивні ігри ВінниччиниЛадижин приймав перші відкриті спортивні ігри ВінниччиниЛадижин приймав перші відкриті спортивні ігри ВінниччиниЛадижин приймав перші відкриті спортивні ігри Вінниччини

Читайте також: