Легкоатлетичні трофеї  юних подолян

16 Травня, 2023, 9:37

У місті Чорноморськ Одеської області відбувся чемпіонат України серед команд спортивних шкіл у чотириборстві. Вінницька СДЮСШОР посіла четверте місце. Бронзовими призерами у складі нашої командм стала Анастасія Присяжнюк та Єгор Росляк. Анастасія у метанні  м’яча продемонструвала результат 40.36 метрів, Євген у стрибках в довжину досяг відмітки 4.84 метрів.

Окрім того в Умані пройшов третій етап Кубку України з легкоатлетичних метань

Спортивну честь Вінниччини захищали  четверо спортсменів, які  здобули одну золоту,  дві срібних і одну бронзову нагороди. Зокрема на вищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся вихованець Жмеринської ДЮСШ Іван Саволюк у змаганнях зі штовхання ядра серед атлетів U-16. У метанні диска він став другим. Денис Сокур у цій же віковій групі був третім у штовханні ядра. Срібну нагороду також виборов Роман Ткач у змаганнях зі штовхання ядра серед юніорів.