Майстер-клас «крижаної людини»

25 Грудня, 2020, 19:08

41-річний вінничанин Андрій Козак другий рік обходитися без верхнього одягу. Всю зиму він ходить у одній футболці або в сорочці із короткими рукавами. 25 грудня унікальний спортсмен провів майстер-клас для юних вихованців вінницького шахового клубу «Романтик», який є філією МДЮСШ № 6.

Майстер-клас «крижаної людини»

Андрій Козак, якого ЗМІ називають «крижаною людиною», поспілкувався із юнаками і дівчатами на тему спортивної психології. Він розповів, як досягати успіху в житті і спорті. Надав рекомендації, як дотримуватися здорового способу життя, зменшити до мінімуму шанси заразитися коронавірусною інфекцією, надав підказки щодо правильного харчування.

Майстер-клас «крижаної людини»

Завершився майстер-клас дружнім поєдинком за участі «крижаної людини». Як виявилося, Андрій Козак, досить добре знайомий із грою № 1 та залюбки демонстрував дітям свою техніку.   Андрій Козак дружить зі спортом із дитинства. В юності він займався футболом, тенісом, важкою атлетикою, спортивною ходьбою, пізніше захопився загартуванням. А рік тому вирішив робити те, чому майже немає аналогів.

Майстер-клас «крижаної людини»

Андрій Козак прагне, аби люди наслідували його приклад. Він вважає своє загартування наслідком ментальних змін. В цьому році Андрій Козак ще почав регулярно бігати, а також відмовився від послуг будь-якого транспорту. По справам і на роботу «крижана людина» ходить пішки.

Майстер-клас «крижаної людини»

Андрій Козак – державний службовець. Він працює в Департаменті інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

 

Читайте також: