Максим Зеленевич: «Все в наших руках … І ногах також»

3 Червня, 2021, 10:32

Своїми думками про переможний матч з «Рубіконом» та найближчу зустріч із  «Епіцентром» поділився півзахисник «зелено-білих» Максим Зеленевич.

Гра була важкою. В першому таймі не все у нас виходило. В другому таймі ми додали в швидкості, і почали з’являтися гольові моменти. Чудово використали нагоди зі стандартних положень. Результатом я задоволений.

– Максиме, тобі знову вдалось забити, з чим тебе і вітаю! Проте цього разу ти зробив це зі штрафного… Зізнавайся, довго “шліфував” такі стандартні удари на тренуваннях?

-Дякую. Абсолютно всі у команді тренують виконання штрафних ударів. Я вирішив пробити і все вийшло. Наче так і мало бути (посміхається – авт.)

– Наступний матч нашої команди проти одного з претендентів на підвищення в класі – дунаївецького “Епіцентру”. Чого ти очікуєш від цієї гри?

Гратимемо лише на перемогу! Все в наших руках … І ногах також (посміхається – авт.)

– Нарешті матчі дозволили проводити з глядачами на трибунах. Допомагає цей фактор команді чи навпаки – більше відволікає від недавнього “закритого” футболу?

-Коли команду підтримують з трибун – це дуже класно. З’являються додаткові сили і мотивація, які змушують рухатись тільки вперед. Підтримка дуже важлива для «Ниви». Дуже хочеться побачити якнайбільше вболівальників на трибунах.

Спілкувався Андрій Пацановський

Читайте також: