Микола Здирка: «З нашим складом можемо грати у вищій лізі і не будемо пасти задніх»

18 Лютого, 2021, 12:33

Вихідними на «Вінницьких зубрів» чекає черговий раунд боротьби у чемпіонаті України. Суперник наших баскетболістів – команда Херсону. Грають на виїзді. У попередньому турі вінничани на рідному майданчику двічі здолали одеситів – 84:75 та 85:72. Зараз впевнено посідають друге місце у своїй групі і претендують на нагороди першої ліги національної першості. Чи є у «зубрів» перспективи на вихід у вищу лігу або навіть суперлігу «Вінницька арена» дізнавалася у головного тренера команди Миколи Здирки.

Які цілі команди у цьому сезоні?

Як максимум – чемпіонство, як мінімум – стати призерами. Вихід до наступного раунду першості ми собі вже забезпечили. У нас в групі сім команд. Йдуть далі
чотири. Навряд чи ми зможемо за три тури що залишились наздогнати Кропивницький, але за межі прохідного квартету не вилітаємо навіть теоретично.

Микола Здирка: «З тим складом який у нас є ми можемо грати у вищій лізі і не станемо пасти задніх»

Кого вважаєте головним суперником у боротьбі за чемпіонство?

Важко сказати. Про рівень команд в інших групах знаю опосередковано. У нас їх чотири. Поки що таким суперником бачу Кропивницький. У трьох з чотирьох матчів
вони виявилися сильнішими за нас. Які ще колективи стануть конкурентами окрім них побачимо.

Микола Здирка: «З тим складом який у нас є ми можемо грати у вищій лізі і не станемо пасти задніх»

Команду, напевно, цікавлять не тільки медалі, але і підвищення у класі?

Кажучи відверто, з нашим складом можемо грати у вищій лізі і не будемо пасти задніх. Питання, як завжди, в коштах. Ми шукаємо спонсорів. Зверталися до підприємств, окремо взятих бізнесменів, але поки що безрезультатно. Загалом же, перебуваємо на балансі міського та обласного бюджетів. Про суперлігу мова не йде. Для цього у нас немає зали з місцями для глядачів. Це обов’язкова умова для виступу у вищому дивізіоні.

Микола Здирка: «З тим складом який у нас є ми можемо грати у вищій лізі і не станемо пасти задніх»

Фото: Сергій Гомон

Читайте також: