На шаховому чемпіонаті Вінниці домінують школярі

17 Лютого, 2021, 12:37

У вінницькій спортшколі №6 відбувся чемпіонат із класичних шахів. Змагання пройшли за підтримки міського спорткомітету і міської федерації шахів.

Згідно із карантинними вимогами, масові заходи наразі заборонені. Тому організатори обмежили кількість учасників за рейтингом. На старт вийшли спортсмени не нижче першого спортивного розряду. Змагання мали відкритий характер. Тому грали не лише представники Вінниці, але й шахісти зі Жмеринки, Калинівки та Немирівського району. В підсумку 8 очок із 9 можливих набрав майстер ФІДЕ (Всесвітньої шахової федерації) Олег Биковський.

На чемпіонаті Вінниці серед чоловіків школярі випередили дорослих
– Мені вдалося стати чемпіоном Вінниці з класичних шахів. Цей титул здобув вперше! До цього на протязі останніх чотирьох років ставав чемпіоном Вінницької області, – прокоментував Олег Биковський.

Сім з половиною очок набрав учень спортшколи №6, кандидат у майстри спорту Дмитро Щербина, в активі якого – срібло. Бронзовим призером виявився кандидат у майстри спорту Лев Кержнер (6 очок). Високе шосте місце посів 9-річний Микола Бубело, виконавши норматив кандидата у майстри спорту.

Чемпіонкою серед жінок стала молода шахістка з Немирова Анна Кавун. Друге місце виборола Тетяна Ковальчук (Вінницький район). Третє – в Анастасії Кравченко з Вінниці.

На чемпіонаті Вінниці серед чоловіків школярі випередили дорослих
– Вітаємо переможців та призерів та бажаємо всім вдалої гри на чемпіонаті області, який відбудеться 19-21 лютого 2021 р. Особливо хочеться порадіти і привітати нашу зірочку Миколку Бубелу. Адже підкорення звання кандидата у майстри спорту в 9 років – це велике досягнення. Тепер головне не зупиняти темпи тренувань і прийдуть ще більші висоти! – прокоментував президент Вінницької міської федерації шахів Микола Боднар.

 

 

Читайте також: