, , ,

На човнах до перемоги. У другій спортшколі навчають від веслування до орієнтування

6 Травня, 2022, 8:48

Вінницька міська дитячо-юнацька спортшкола №2 заснована в 1961 році на березі Південного Бугу. Вона створювалась як спортивна база для занять водними видами спорту: веслуванням, плаванням, стрибками у воду.

Довгий час відділення плавання та веслування були провідними у школі. На відділенні плавання займався усі роки своєї кар’єри відомий олімпієць Павло Хникін. Сьогодні в спортшколі функціонують відділення із шести видів спорту: веслувального слалому, веслування на байдарках та каное, спортивного орієнтування, радіоспорту, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах “Дракон”.

На човнах до перемоги. У другій спортшколі навчають від веслування до орієнтування

Школа має першу кваліфікаційну категорію. З 2004 року МДЮСШ №2 займає призові місця в обласному рейтингу з олімпійських та не олімпійських видів спорту, в 2013-14р.р. – перше місце з олімпійських видів. За підсумками 2014 року школа посіла третє місце у Всеукраїнському рейтингу спортивних шкіл серед 1291 ДЮСШ. Спортсмени відділень веслувального слалому, спортивного орієнтування та радіоспорту незмінно представляють Вінницю у національних збірних.

На човнах до перемоги. У другій спортшколі навчають від веслування до орієнтування

На відділенні веслувального слалому займаються тридцять спортсменів з якими працюють шість тренерів з вищою спеціальною освітою. Старший тренер-викладач – Сергій Горільчаний. Відділення було відкрито в травні 2007 року. Заняття відбуваються на водно-веслувальній базі.

У вінницькій спортшколі №2 займаються 10 майстрів спорту України та 19 кандидатів в майстри спорту

На відділенні веслування на байдарок займаються 45 спортсменів, працюють три тренери-викладачі, усі мають вищу спеціальну освіту. Старший тренер-викладач відділення – Людмила Козаченко. Для проведення навчально-тренувального процесу з веслування школа укомплектована байдарками, каное, катерами з підвісними двигунами та іншим спортінвентарем.

На човнах до перемоги. У другій спортшколі навчають від веслування до тхеквондо

На відділенні спортивного орієнтування займаються 45 спортсменів, працює два тренери-викладачі. Спортсмени відділення постійно займають призові місця на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях. Очолює відділення заслужений тренер України Людмила Понтішева. На відділенні радіоспорту займається 19 спортсменів, працює тренер-викладач. З вересня 2015 року відкрито відділення тхеквондо (ВТФ), на якому займаються 27 спортсменів та працює тренер-викладач.

На човнах до перемоги. У другій спортшколі навчають від веслування до тхеквондо

Публікація підготовлена за матеріалами сайту Вінницької міської ради

Читайте також: