Легка атлетика

Нагородили кращих легкоатлетів Вінницької СДЮСШОР

9 Квітня, 2021, 18:02

Вінницька територіальна організація ВФСТ «Колос» нагородила вихованців місцевої СДЮСШОР з легкої атлетики – переможців і призерів України. З вітальним словом до спортсменів звернувся голова Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Сергій Пилипович Татусяк. Він відзначив здобутки спортсменів і тренерсько-викладацького складу, побажав підкорення нових спортивних вершин.

Авточернетка

Чимало добрих слів сказано на адресу тренерів Вінницької СДЮСШОР. Завдяки їх щоденній кропіткій праці вихованці добились значних успіхів на змаганнях обласного, Всеукраїнського і міжнародного рівнів. Серед них – заслужені тренери України Віктор Постемський, Павло Дмитревський, В’ячеслав Мельничук, тренери Тетяна Дідик, Василь Мороз, Володимир Яцко, Володимир Волчанський, Алла Гарницька і Олег Пригорницький.

Нагородили кращих легкоатлетів Вінницької СДЮСШОР

За підсумками спортивного 2020 року, очільник обласного колосівського осередку С. Татусяк нагородив 12 кращих легкоатлетів Вінницької СДЮСШОР. Це Жмур Олена і Колесник Богдан, які вибороли призові місця на чемпіонаті України серед юніорів. Козловський Павло, Адамчук Ігор, Оніщук Максим, Нагорняк Антон, Іванов Віктор, Скакун Катерина, Грищенко Максим, Лебедюк Максим, що посіли призові місця на чемпіонаті України серед юнаків. А також Парасків Микола і Шпатківська Марія, які здобули медалі на чемпіонаті України серед молоді.

Нагородили кращих легкоатлетів Вінницької СДЮСШОР

Провідні легкоатлети отримали у подарунок спортивну форму із символікою обласної організації «Колос», вітрозахисні спортивні костюми та рюкзаки.

Нагородили кращих легкоатлетів Вінницької СДЮСШОР

За інформацією Вінницької ТО ВФСТ «Колос»

Читайте також: