Матч проти  «Епіцентру»  був завершальним домашнім поєдинком для «Ниви» в цьому сезоні. Тому колектив Володимира Циткіна прагнув виступити якнайкраще на очах своїх глядачів. Спортивна мотивація «Епіцентра» (Дунаївці) була ще вищою – цей колектив, який посідав третю сходинку турнірної таблиці, веде боротьбу за підвищення в класі. І дві перемоги в завершальних турах гарантували дунаївчанам вихід до Першої ліги.

«Нива» мінімально долає «Епіцентр»

Та «першим номером» розпочали не гості із бразильцем Барбозою да Сілву, який цього разу розпочав поєдинок на лаві запасних. А саме «Нива» зі старту почала тиснути на ворота гостей.

«Нива» мінімально долає «Епіцентр». Фото та відео матчу

Вже на першій хвилині небезпечно пробивав Борячук. На 17-й хвилині Маляренко «розрядив свою гармату» у рамку воріт, проти голкіпер Попович перевів шкіряного на кутовий.

«Нива» мінімально долає «Епіцентр»

На 23-й хвилині граючий президент «Ниви» Артур Загорулько міг вибігти сам-на-сам і з голкіпером. У в боротьбі із захисником він впав у карному майданчику, але свисток судді Дмитра Панчишина (Харків) чомусь мовчав.

Незабаром перший постріл у сторону воріт «Ниви» нанесли гості. Воротар «Ниви» Максим Гурідов зміг парирувати удар Кузіва.

На 33-й хвилині перервалася «суха» серія «Епіцентра», який не пропускав чотири матчі поспіль. Гарний простріл Борячука у воротарський майданчик головою із близької відстані замкнув Петрук. Він у верховій боротьбі випередив захисників «Епіцентра». 1:0 – закономірний результат ігрової переваги «Ниви»

В перерві юні футболісти найсильніших спортивних шкіл міста провели показовий поєдинок. А коментував це актор Олександр Теренчук.

«Нива» мінімально долає «Епіцентр»

Після поновлення матчу нивівці не стали грати на утримання рахунку, а продовжили насідати на ворота суперників. В середині тайму «Епіцентр» також почав активніше створювати небезпечні атаки, адже хотів врятувати гру. Але голкіпер «Ниви» Гурідов грав впевнено, а захисники добре відпрацьовували в обороні.

«Нива» мінімально долає «Епіцентр»

На 67-й хвилині Артур Загорулько із розвороту пробивав точно під стійку – кіпер «Епіцентра» Попович зміг відреагувати і красиво парирував удар. Через кілька хвилин після прострілу Зеленевича той же Загорулько підрізав м’яча у дальній кут, але трохи невлучно.

До кінця матчу команди продовжили обмінюватися цікавими атаками, але рахунок вже не змінився. Наступну гру «Нива» проведе 13 червня в гостях проти «Карпат» (Львів), одного із аутсайдерів групи. Це буде завершальний матч сезону.

 

Читайте також: