“Нива” отримає нових власників

11 Січня, 2021, 22:20

Наразі клуб фінансується з міського та обласного бюджетів. Про це розповів екс-президент клубу Вадим Кудіяров виданню “Tribuna.com”. Він каже, що наразі “Нива” фінансується з міського та обласного бюджету і цих коштів на існування клубу не вистачає.

– Наразі ми знайшли інвесторів, на яких сьогодні переписуємо всі статутні документи: це ТОВ, ГО, торгова марка клуба, – каже Вадим Кудіяров. – Вони беруть зобов’язання далі фінансувати клуб і розвивати футбол в нашому регіоні. Поки що я не можу публічно заявити хто це. Думаю, коли ми найшвидшим часом завершимо передачу всіх документів, ми про це повідомимо.

Як ідеться в матеріалі, нові власники будуть залучати інвесторів для фінансування клубу клубу: «Там йдеться мова про серйозний підхід. Якщо їм вдасться реалізувати свої амбіційні плани, то в команди буде завдання виходу в першу лігу, а в майбутньому, можливо, і в УПЛ”, – зазначає Кудіяров.

– Це комплексне питання, яке торкається реконструкції стадіону і так далі. Це значні кошти – більше тих, які ми отримували з бюджету.

Крім того за словами екс-президента через залежність клубу від бюджетних коштів правоохоронні органи чіпають футболістів та тренерський штаб стосовно доцільності витрачених грошей.

– В таких умовах клуб існувати не може. Тому в кінці жовтня я припинив свої повноваження президента клуба, – каже Вадим Кудіяров.

Читайте також: