Цього тижня дублери вінницької «Ниви» (головний тренер – Олександр Дуднік) превели перший домашній матч у чемпіонаті України U-19. Суперник вінничан – івано-франківська «Ніка». На перерву команди пішли за рахунку – 0:0. На двадцятій хвилині другого тайму гості відкрили рахунок, втім на 75-ій хвилині гравець «Ниви» Денис Соболь відновив рівновагу. За п’ять хвилин Богдан Нагайський забив гол, який виявився переможним– 2:1 на користь господарів поля.

Вінничани виступають у регіональній підгрупі «Захід», за високі місця у якій окрім них змагаються ще шість команд. В першому матчі «зелено-білі» здолали на виїзді «Кристал» (Чортків, Тернопільська область) – 4:2. Наступна гра у подолян сьомого жовтня, теж на виїзді. Суперник – «Гірник» (Новояворівськ, Львівська область).