Футбол

«Нива» помстилася дублерам луцької «Волині»

28 Березня, 2021, 10:11

В першому матчі поточного чемпіонату України вінницька «Нива» програла «Волині-2» (Луцьк) – 1:3. Тож в стартовому поєдинку другого туру вінничани прагнули реваншуватися, а відтак кинули у бій бойовий і, в принципі, прогнозований склад. Змінили дві позиції: замість Карабіна у воротах поставили Гурідова, а Білика в «старті» замінив лівий захисник Борячук.

«Нива» з перших хвилин пішла вперед й повела в рахунку. Після ауту з лівого флангу виникла «свіча» над штрафним гостей, на яку встиг новачок Петрук. У стрибку головою Іван закинув м’яча у ворота – 1:0. На куражі Нива могла забивати ще. Свій фірмовий удар видав Борячук. Слідом Георгієв ледь не замкнув подачу на дальню штангу, також й Загорулько мав забивати. Тим часом «Волинь-2 гостро огризнулась: удар Теслюка успішно заблокував захисник Борячук, а далі воротар Гурідов перевів важкий м’яч на кутовий.

Незабаром «Нива» зміцнила свою перевагу. Борячук винес м’яча зі своєї половини на хід Загорулько. Назустріч висунувся воротар. Коркодим задумав правильно – винести м’яч у поле. Ось тільки не розрахував, що там буде Віктор Георгієв, який здалеку перевів шкіряного у ворота – 2:0. Швидка реакція і хороше виконання.

В першому таймі рахунок більше не змінився – хоча Маляренко, Загорулько і Борячук робили все, щоб Коркодим не сумував. У тому числі, воротар «Волині-2» потягнув шикарний штрафний від винницького «Роберто Карлоса». Не лінувалися команди й після перериви. Якщо Загорулько і Петрук по воротах не влучили, то хитрий удар Георгієва довелося відбивати.

Граючого президента в простій ситуації Мороз збив борцівським прийомом. В підсумку від арбітреси Козорог жовта і червона картка, «Волинь-2» залишається в меншості. Це «зелено-білі» реалізували через десять хвилин. Браславський, що вийшов на заміну, видав шикарну розрізну на Загорулько, і Артур пробіл повз голкіпера – 3:0. Десятий номер подолян не дограв матч до кінця через другу жовтку картку. Попереду у «Ниви» матчі із «Діназом», «Ужгородом», «Поділлям», «Карпатами» (Галич) та «Епіцентром».

Публікація підготовлена за матеріалами прес-служби ФК «Нива» (Вінниця) з використанням відео Леоніда Загоруйка