«Нива» помстилася дублерам луцької «Волині»

28 Березня, 2021, 10:11

В першому матчі поточного чемпіонату України вінницька «Нива» програла «Волині-2» (Луцьк) – 1:3. Тож в стартовому поєдинку другого туру вінничани прагнули реваншуватися, а відтак кинули у бій бойовий і, в принципі, прогнозований склад. Змінили дві позиції: замість Карабіна у воротах поставили Гурідова, а Білика в «старті» замінив лівий захисник Борячук.

«Нива» помстилася дублерам луцької «Волині»

«Нива» з перших хвилин пішла вперед й повела в рахунку. Після ауту з лівого флангу виникла «свіча» над штрафним гостей, на яку встиг новачок Петрук. У стрибку головою Іван закинув м’яча у ворота – 1:0. На куражі Нива могла забивати ще. Свій фірмовий удар видав Борячук. Слідом Георгієв ледь не замкнув подачу на дальню штангу, також й Загорулько мав забивати. Тим часом «Волинь-2 гостро огризнулась: удар Теслюка успішно заблокував захисник Борячук, а далі воротар Гурідов перевів важкий м’яч на кутовий.

«Нива» помстилася дублерам луцької «Волині»

Незабаром «Нива» зміцнила свою перевагу. Борячук винес м’яча зі своєї половини на хід Загорулько. Назустріч висунувся воротар. Коркодим задумав правильно – винести м’яч у поле. Ось тільки не розрахував, що там буде Віктор Георгієв, який здалеку перевів шкіряного у ворота – 2:0. Швидка реакція і хороше виконання.

В першому таймі рахунок більше не змінився – хоча Маляренко, Загорулько і Борячук робили все, щоб Коркодим не сумував. У тому числі, воротар «Волині-2» потягнув шикарний штрафний від винницького «Роберто Карлоса». Не лінувалися команди й після перериви. Якщо Загорулько і Петрук по воротах не влучили, то хитрий удар Георгієва довелося відбивати.

«Нива» помстилася дублерам луцької «Волині»

Граючого президента в простій ситуації Мороз збив борцівським прийомом. В підсумку від арбітреси Козорог жовта і червона картка, «Волинь-2» залишається в меншості. Це «зелено-білі» реалізували через десять хвилин. Браславський, що вийшов на заміну, видав шикарну розрізну на Загорулько, і Артур пробіл повз голкіпера – 3:0. Десятий номер подолян не дограв матч до кінця через другу жовтку картку. Попереду у «Ниви» матчі із «Діназом», «Ужгородом», «Поділлям», «Карпатами» (Галич) та «Епіцентром».

Публікація підготовлена за матеріалами прес-служби ФК «Нива» (Вінниця) з використанням відео Леоніда Загоруйка

Читайте також: