«Нива» поспарингувала з уболівальниками

7 Травня, 2021, 8:19

На цьому тижні «Нива» пропускає тур чемпіонату України. Користуючись нагодою, нивівці провели два товариські матчі – із юними вихованцями ДЮСШ «Прем’єр-Нива» і вболівальниками. Грали одночасно два спаринги поперек смарагдового газону Центрального міського стадіону. Обидві завершувалися захоплюючими серіями пенальті.

«Нива» поспарингувала з уболівальниками

За матчами уважно спостерігав відомий тренер Семен Альтман, який раніше входив до штабу національної збірної України.

-Матч майстрів проти вболівальників – чудовий захід. Він допомагає налагодити комунікацію і дружнє спілкування між ними. Результати «Ниви» у 2021 році говорять самі за себе, а ось за грою вашої команди я особливо не слідкував. До Вінниці потрапив випадково. Зараз на пенсії, перебуваю у творчій відпустці. Допомагаю сину, беру участь у ліцензуванні тренерів, іноді читаю лекції, – розповів Семен Альтман.

«Нива» поспарингувала з уболівальниками

На полі проти фанів змагалися президент «Ниви» Артур Загурулько, інші представники адміністрації клубу та футболісти. До середини другого тайму рахунок був приблизно рівним. Лідери вболівальницкого руху Віталій Шкурак і Андрій Пацановський не зважали на авторитети і постійно вели за собою вперед партнерів по команді. Лише в заключній частині другого тайму професіоналам вдалося схилити шальки терезів на свою користь (13:7)

-Матч «Ниви» із вболівальниками відбувається традиційно, починаючи із 2017 року. Погода зараз хороша, газон – також. Отже, грати дуже приємно. За домовленістю вболівальників на полі дещо більше, ніж майстрів. Тому й вдається боротися на-рівних. Окрім того, «Нива» грає у своє задоволення, – сказав Віталій Шкурак.

«Нива» поспарингувала з уболівальниками

Поруч проти профі грали вихованці ДЮСШ «Прем’єр-Нива» 2008 р.н. під керівництвом тренера Юрія Дяка. Вони готувалися до старту ДЮФЛ України. Основна частина завершилася із рахунком 2:1, а серія 11-метрових – дружньою нічиєю.

«Нива» поспарингувала з уболівальниками

-Я вже втретє беру участь в такому заході. Це активний відпочинок від офіційних матчів. Цікаво подивитися на дитячі емоції під час гри. Вони передаються й нам. Такі матчі дуже корисні – ми передаємо досвід майбутній зміні і заряджаємося від неї, – сказав форвард «Ниви» Ярослав Браславський.

 

Читайте також: