Напередодні вінницька «Нива» провела третій контрольний поєдинок у літнє міжсезоння. Це був перший домашній матч нашої команди. Нивівці поступилися «Лівому берегу» (Київ) – 1:2. В складі вінничан відзначився Віктор Георгієв.

Гру «Нива» провела в такому складі: воротар на перегляді, Калітов, Хохлов, Бондар, Кучер, Громок, Зеленевич, Георгієв, Браславський, гравець на перегляді. На заміну виходили Маляренко, Подкуйко, Антон Брижчук, воротар і польовий гравець на перегляді. Щодо футболістів основи Загорулька і Гурідова, то вони поки що заліковують травми.

-Склади змінювалися в обох команд, було чимало гравців на перегляді. Можливо також, що у команд наразі різний рівень підготовки. І це футбол: ми могли виграти, могли й програти. «Нива» під час тренувального процесу готується не до конкретної гри, а до початку чемпіонату України, – прокоментував результат матчу головний тренер «Ниви» Володимир Циткін.

Наступний контрольний поєдинок «Нива» проведе 11 липня в Умані проти «ЛНЗ-Лебедин». Це клуб, який дебютує у другій лізі.

«Нива» поступилася «Лівому берегу»«Нива» поступилася «Лівому берегу»«Нива» поступилася «Лівому берегу»«Нива» поступилася «Лівому берегу»«Нива» поступилася «Лівому берегу»«Нива» поступилася «Лівому берегу»«Нива» поступилася «Лівому берегу»«Нива» поступилася «Лівому берегу»«Нива» поступилася «Лівому берегу»«Нива» поступилася «Лівому берегу»

Читайте також: