«Нива» програла «Буковині»

27 Вересня, 2020, 10:42

Жодного очка у господарів, три очки – у гостей. Матч двох старожилів Другої ліги був не на життя, а на смерть. Перший тайм краще вдався господарям – їх зусилля матеріалізувалися у гол на 34-й хвилині. Браславський із правого флангу адресував передачу Пастушенку, але під його удар кинувся захисник Матвієнко. Зате тут як тут був Громок, який із кута воротарського добив м’яч повз воротаря у дальній кут – 1:0. У вінничан були ще й чудові шанси  подвоїти рахунок. Зокрема, у активного Загорулька, який не реалізував вихід сам-на-сам із голкіпером. На жаль, не пощастило.

Зовсім інший виявилася «Буковина» після перерви. Далося взнаки більше число досвідчених гравців і найкраща «лава» – вчасно відновився після травми Нагорний, вчасно поспіли молоді хлопці. І ось А.Рябий заробив в боротьбі з Костюком штрафний на правому краю, на подачу Сівки на дальній штанзі відгукувалися Страшкевич і Орловський, і в підсумку цим сповна скористався Палагнюк. Василь з-під кількох захисників колупнув м’яч в сітку, де вже не було воротаря, що вийшов. 1:1.

Був чудовий шанс у господарів повернути собі перевагу – Браславський увірвався з правого флангу і його удар прийняв на себе Матвієнко (в руку). До 11-метрової точки підійшов Калітов, але не влучив у правий кут.

В підсумку цей хиткий матч завершився на користь гостей. Федорук ціною жовтої картки і штрафного звалив на своєму правому фланзі Страшкевича, який потім на дальній штанзі замкнув навіс Сівки головою в падінні – 1:2. Друга поспіль виїзна перемога чернівчан з різницею в один м’яч – всі свої очки вони набрали в гостях. А ось вінничани поки що без очок. Різниця м’ячів – 5-15.

Технічні дані

«Нива» (Вінниця) – «Буковина» (Чернівці) – 1:2

16:00. Вінниця. Центральний стадіон. Без глядачів. Поле 3. + 24С

Арбітр: Воєвода Андрій (Дніпро)

Голи: Громок, 34 – Палагнюк, 62, Страшкевич, 86

На 65 хв. Калітов («Нива») не реалізував пенальті – повз ворота.

«Нива»: Музичка (в), Федорук, Сербул, Костюк, Борячук, Калітов, Пастушенко, Гемега (Брижчук, 58), Загорулько, Громок (Підопригора, 72), Браславський.

Запасні: Карабін (в), Івашків, Підгаєцький, Зугравий, Подкуйко, Ефременюк.

Головний тренер: Олег Шумовицький.

«Буковина»: Фіяло, Гакман, Матвеенко, Раулюк (Сахнюк, 79), Сівка, Орловський, Копитов, Боровець (Нагірний, 60), Страшкевич, Мосіюк (А.Рябий, 52; Квасниця, 90 + 1), Палагнюк.

Запасні: Чернятинський, Мануїла, Д.Рябой, Столяр.

Головний тренер: Степан Маковійчук.

Попередження: Громок, 21, Браславський, 68, Калита, 81, Федорук, 85, Борячук, 85, Загорулько, 90 + 4 – Нагорний, 79, Гакман, 83

Частково використана інформація «СпортАрени»

Читайте також: