«Нива» розпочала підготовку до сезону

7 Серпня, 2020, 8:37

 

У перший день серпня ФК “Нива” розпочав підготовку до Кубку та Чемпіонату України сезону 2020-2021 років.  Про ситуацію в команді розповіли президент нашого клубу Вадим Кудіяров і головний тренер Олег Шумовицький.

Співпраця із ДЮСШ триватиме 

Вадим Кудіяров наголосив, що «Нива» не змінює вектор розвитку клубу та продовжує рухатися в напрямку тісної співпраці із провідними ДЮСШ регіону.

–Вінницька талановита футбольна молодь – це пріоритет у нашій роботі. Ми віримо у наших вихованців! Я впевнений, що «Нива» попсує нерви конкурентам в боротьбі за призові місця Чемпіонату, – наголосив Вадим Кудіяров.

За словами президента ФК «Нива», карантинні заходи дуже сильно вплинули на фінансовий стан команди.

–Водночас наша співпраця з міською та обласною владою продовжується. Це дає нам можливість далі нести прапор футбольних традицій Вінниччини. Дякуємо усім, хто причетний до нашого колективу, – додав Вадим Кудіяров.

Суперники в контрольних поєдинках  

В цьому місяці «Нива» проведе три контрольні поєдинки. 12 серпня вона гратиме проти «Шахтаря» U-19 (Донецьк) в Щасливому (Київська область). 15 серпня на Центральному міському стадіоні Вінниці нивівці прийматимуть   «Полісся» (Житомир), 19 серпня там же – «Поділля» (Хмельницький). Початок всіх цих матчів – о 17.00.

–Нас задовольняє клас цих команд. «Нива» зазвичай починала свою підготовку до сезону традиційними контрольними поєдинками проти названих колективів. Зараз нас влаштовує, що клуби Житомира і Хмельницького приїдуть на спаринги до Вінниці. Суперників також це задовольняє. Все ж в матчах клубів сусідніх регіонів немає тривалих переїздів, – прокоментував Олег Шумовицький.

Кардинальні зміни у воротарській ланці

В міжсезоння «Нива» припинила співпрацю із воротарями Максимом Гурідовим, Леонідом Мукомелом, Богданом Королем; польовими гравцями Сергієм Бондарчуком, Антоном Брижчуком, Олександром Демченком, Владиславом Дворовенком і Олегом Остапенком.

Хто є тепер претендувати на важливу воротарську позицію?

–За «Ниву» гратиме досвідчений Іван Карабін, який виступав за аматорські клуби Липовця і Бершаді. Залучили й випускника Академії «Шахтаря» Івана Музичка, який родом із Вінниці. Думаю, що вони захищатимуть ворота в Чемпіонаті по черзі. Обов’язково буде й третій воротар, на цю роль претендує молодий футболіст. Він в першу чергу захищатиме ворота «Ниви» U-19, – повідомив Олег Шумовицький.

Фундамент оновленої команди

Також до основної команди вже залучили провідних виконавців «Ниви» U-19, яка успішно проявила себе минулого сезону. Це крайній півзахисник Євгеній Костюк, центральний півзахисник Богдан Зугравий, нападник Данило Драбатий, крайній захисник/півзахисник Дмитро Підгаєцький. Тренери переглядають й низку інших гравців.

Водночас в «Ниві» залишаються досвідчені виконавці, які можуть слугувати фундаментом оновленої команди.

-В першу чергу це Тимофій Брижчук, Ярослав Браславський, Артур Загорулько, Олександр Калітов. Додам сюди також Івана Карабіна, який обов’язково допоможе «Ниві». Отже, молоді є на кого рівнятися, – прокоментував Олег Шумовицький.

«Нива» розпочала підготовку до сезону «Нива» розпочала підготовку до сезону «Нива» розпочала підготовку до сезону «Нива» розпочала підготовку до сезону «Нива» розпочала підготовку до сезону «Нива» розпочала підготовку до сезону «Нива» розпочала підготовку до сезону «Нива» розпочала підготовку до сезону «Нива» розпочала підготовку до сезону «Нива» розпочала підготовку до сезону

Читайте також: