«Нива» здолала дублерів

24 Жовтня, 2020, 13:15

23 жовтня ФК «Нива» провів контрольний поєдинок. Адже наша команда пропускала цими вихідними тур у чемпіонаті України з футболу (друга ліга). Паузу вирішили заповнити поєдинком із «Нивою» U-19 (Вінниця), яка є одним із лідерів групи чемпіонату країни серед однолітків. Гра пройшла на стадіоні «Олімп» ВНТУ. Вона складалася із трьох таймів, по 30 хвилин кожен.

«Нива» вийшла на поле в такому стартовому складі: Карабін (в), Сербул, Федорук, Калітов, Костюк, Дубенков, Зугравий, Брижчук (к), Браславський, Подкуйко, Осмоловський.  Він був неоптимальним, адже на заміні був лише Дмитро Івашків. Бо ще не відновився Борячук, травмовані Пастушенко і Гемега. Натомість грали новачки клубу Дубенков і Осмоловський.  А ось «Нива» U-19 розпочала із двома гравцями нашої основної команди в старті: Дядусь (в), гравець на перегляді, Попов, Кульчицький. Мартинов, Овсяницький, Нагайський (к), Вітюк, Громок, Соболь, Хименюк.

По ходу поєдинку деякі футболісти переходили із однієї команди до іншої, що допомагало тренерам визначитися.

В першому таймі команди обмінялися забитими голами. «Нива» U-19 відкрила рахунок. Після швидкої атаки відзначився Денис Соболь, який використав вихід віч-на-віч. Становище вирівнялося після автогола гравця «Ниви» на перегляді. Він головою невдало скидав м’яча назад,  власному голкіперу. 1:1.

В другому таймі молодіжна команда діяла гостріше, через що у воріт «Ниви» неодноразово виникали «пожежі». Не дивно, що підопічні Олександра Дудніка відзначилися двічі. Обидва рази ціль вражав перспективний Микола Хименюк. Ще одного разу він не використав вихід віч-на-віч із голкіпером. Отже, дещо несподіваний рахунок 1:3 після двох третин гри.

В третьому таймі тренери «Ниви» U-19  випустили на поле дублюючий склад. Вони добре розуміли, що тепер гра остаточно переміститься до їхнього карного майданчику. Але прагнули дати дублерам ігрову практику. В підсумку «Нива» провела в цьому таймі одразу п’ять м’ячів. Капітан Тимофій Брижчук відзначився зі штрафного і пенальті, а інші голи забивали футболісти на перегляді. Отже, 6:3 на користь «Ниви».

«Нива» здолала «Ниву» U-19 «Нива» здолала «Ниву» U-19 «Нива» здолала «Ниву» U-19 «Нива» здолала «Ниву» U-19 «Нива» здолала «Ниву» U-19 «Нива» здолала «Ниву» U-19 «Нива» здолала «Ниву» U-19 «Нива» здолала «Ниву» U-19 «Нива» здолала «Ниву» U-19 «Нива» здолала «Ниву» U-19