“Нивівець” Максим Підопригора під час карантину пробіг 140 км

5 Травня, 2020, 11:49

 

 

Ми поспілкувалися із півзахисником «Ниви» Максимом Підопригорою.

– Максиме, пандемія змусила усіх сидіти вдома. Тобі, як професійному футболісту, важко підтримувати фізичну форму в період самоізоляції?

– Для мене не складає труднощів підтримувати свою фізичну форму. Головне – це бажання.

В квартирі особливо не позаймаєшся спортом. Тому багато часу проводжу в заміському будинку, де є можливість потренуватися з м’ячем і провести силове тренування. Також багато бігаю: за період карантину пробіг понад 140 км. А основним моїм транспортом став велосипед.

Чудові результати. Наскільки мені відомо, ти навчаєшся в Донецькому національному університеті імені Стуса на журналіста. Як відбувається твоє дистанційне навчання?

– Я навчаюся відразу по двох спеціальностях. Стаціонарно опановую міжнародні відносини, а журналістику – в заочній формі.

В ДонНУ серйозно ставляться до дистанційного навчання. Доводиться відвідувати пари онлайн. Але це великий плюс для мене, тому що через тренування нечасто з’являвся в університеті, і зараз є шанс заробити бали.

Як вважаєш, чи потрібно завершувати сезон у Другій лізі чемпіонату України з футболу. Чи все ж варто дочекатися перемоги над коронавірусом та починати із нового сезону?

– Дуже хочеться, щоб чемпіонат України відновили «вже завтра», тому що бажання займатися улюбленою справою переповнює. Однак ми маємо дочекатися кінця карантину і тільки після цього відновлювати чемпіонат. Бундесліга поновлюється вже 9 травня. Подивимося, що із цього вийде.

Якщо сезон все ж відновиться, результати «Ниви» покращаться?

– Я впевнений в цьому. Головне – давати шанс молодим хлопцям. І, зрозуміло, балансувати досвід з молодістю. Тоді у нас все вийде!

Насамкінець декілька слів для вболівальників. Що порадиш у такий важкий для всієї планети час?

– Хочу подякувати фанатам, які нас підтримують. Думаю, усі скучили за футболом. Тому після дозволу на масові заходи на ігри «Ниви» приходитиме багато вболівальників. Із ними грати набагато простіше, адже глядачі – це наша додаткова мотивація. А поки бажаю здоров’я і терпіння усім нам.

Спілкувався Андрій Плахотнюк

 

Читайте також: