«Ниву» розгромили у Борщагівці

11 Вересня, 2022, 8:47

Обидві команди згадують стартовий тур з не найкращими емоціями. Але якщо «Нива» все ж набрала одне очко, вдома в Вінниці розійшовшись миром з новою командою свого екс-тренера – ФК «Хуст», то «Чайка» зазнала розгромної поразки в дербі від «Ниви» (Бузова). У першому домашньому матчі сезону підопічні Хомутова хотіли реабілітуватися за ті 0:3.

Цілком очевидно, що ця мотивація зіграла свою роль на арені «Лівого берега», де «Чайка» використала дебют матчу, щоб зламати супротив вінничан. Спершу помилився на виході воротар, Вечурко зіграв на підбиранні майже на лицьовій і відпасував у поле, а Денис Ндукве з лівої ноги із-за меж карного майданчика акуратно впакував м’яча в сітку – 1:0.

Після голу екс-краматорця «Чайка» не брала оперативну паузу, а закріпила перевагу відразу ж. Пуди вирізав подачу з правого флангу, Ндукве «продовжив» її в стрибку головою, а Олександр Гуськов, поклавши корпус, правою з розвороту розстріляв ворота – 2:0. П’ята та сьома хвилини дали господарям досить суттєву перевагу

Не можна сказати, що «Нива» відразу здалася – був момент, коли Кольцов міг карати воротаря за необачний вихід при кутовому, намагалися загострювати Страшкевич із Жуковим. Але «Чайка» грала впевненіше. І той же Ндукве знову осідлав «ярмоленківського коника», закручуючи м’яча з лівої після зміщення з флангу. Супер-шанс був у Музиченка, який пробивав якось через себе після кутового. Ще в кількох моментах м’яч пролітав вздовж воріт обох команд.

На початку другого тайму був перспективний штрафний у вінничан, але натомість «Чайка» довела свою перевагу до розгромної. На кутовий від Пуди пішов екс-захисник вінничан Вадим Хохлов і покарав ударом головою суперників за помилку на виході – 3:0.

До слова, незважаючи на певні атаки «Ниви», «Чайка» могла забивати ще. Попович виручив після удару Ндукве з хорошої позиції, Козій і Гуськов із різних відстаней теж не давали замерзнути голкіперу вінничан.

Джерело: «СпортАрена»

 

 

Читайте також: