Одеський «Чорноморець» заручився підтримкою букмекерської компанії «Parimatch»

24 Липня, 2021, 10:00

БК «Parimatch» стала офіційним спонсором одеської команди. Саме ця компанія першою отримала ліцензію КРАІЛ на ведення букмекерської діяльності та запустила сайт. Згідно умов контракту, логотип букмекера буде розміщуватися на формі новачка УПЛ, також його можна буде побачити на стадіоні та онлайн-ресурсах «Чорноморця».

Однією із задач співпраці «Parimatch» з одеським клубом являється популяризація у регіоні футболу та спорту загалом. Тому компанія планує проводити різноманітні акції та реалізувати програму по роботі з уболівальниками. Партнери прагнуть за три-чотири роки бачити заповнену арену не тільки на зустрічах з топовими суперниками. Футбольні матчі мають стати невід’ємною частиною дозвілля Одеси.

Більшість клубів УПЛ вже оголосила про партнерство з різними букмекерами 

Нагадаємо, ФК «Чорноморець» у минулому сезоні грав у Першій лізі та завершив кампанію на другій позиції. Клуб повернувся в елітний дивізіон через два роки після вильоту.

У рамках УПЛ «Parimatch» підтримує також «Маріуполь», «Шахтар», «Дніпро-1», «Десну» та «Металіст 1925». Більше того, компанія активно проводить діяльність на території інших країн. Приміром, казахський ФК «Актобе», новини про який можна знайти на сайті, також являється партнером «Parimatch».

Читайте також: