,

«ОКС-ШВСМ-ЦОП» захистив чемпіонське звання

13 Липня, 2020, 10:23

У Вінниці 12 липня фінішував чемпіонат України з хокею на траві серед чоловіків. За його підсумками  «ОКС-ШВСМ-ЦОП» (Вінниця) став вже 19-разовим чемпіоном України!

Срібні нагороди приміряли гравці «ШВСМ-Олімпія» (Вінниця). До речі, в захоплюючій останній грі вони розійшлися миром із чемпіонами – 6:6! Третє місце в чемпіонаті посів «Політехнік» (Коростень).

Кращим гравцем був признаний Сергій Дячук («ШВСМ-Олімпія»). Кращий воротар – Сергій Коваль («Політехнік»), кращий молодий гравець – Богдан Юрков («Олімпія-Авангард», Вінниця). Кращим бомбардиром став Максим Онофріюк («ОКС-ШВСМ-ЦОП»),  кращим суддею – вінничанин Максим Махатков.

–Ми мали провести сім турів. А в зв’язку із пандемією організатори вирішили зменшити їхню кількість до п’яти. До першого серпня було необхідно завершити чемпіонат . Адже до цієї дати необхідно подати заявки представників України на участь в євро кубках. Останні три роки нашу країну країну представляють в єврокубках по два клуби. Приміром, торік «Політехнік» (Коростень) в Туреччині виграв групу «Челленджер-3» і підвищився в класі. «ШВСМ-Олімпія» тоді здобула срібні нагороди чемпіонату України і знову на них претендує. Але Вінниці наразі важко із фінансових причин делегувати дві команди до єврокубків. Тому місце «ШВСМ-Олімпії» посідає наступний у турнірній таблиці колектив, – прокоментував головний тренер національної збірної України і клубу «ОКС-ШВСМ» Павло Мазур.

«ОКС-ШВСМ-ЦОП» захистив чемпіонське звання «ОКС-ШВСМ-ЦОП» захистив чемпіонське звання «ОКС-ШВСМ-ЦОП» захистив чемпіонське звання «ОКС-ШВСМ-ЦОП» захистив чемпіонське звання «ОКС-ШВСМ-ЦОП» захистив чемпіонське звання «ОКС-ШВСМ-ЦОП» захистив чемпіонське звання «ОКС-ШВСМ-ЦОП» захистив чемпіонське звання «ОКС-ШВСМ-ЦОП» захистив чемпіонське звання

 

Читайте також: