Олексій Липко готується до Кубку України

5 Серпня, 2021, 10:40

Вихованець обласної ДЮСШ «Колос» Олексій Липко в цьому році на чемпіонаті Європи з самбо серед юніорів у Лімасолі (Кіпр) здобув срібну нагороду. В напруженій боротьбі наш 20-річний земляк переміг на шляху до фіналу представників Азербайджану та Грузії.

Двадцять п’ятого серпня майстер спорту Олексій Липко стартує на Кубку України у Кароліна-Бугазі (Одеська область) серед юніорів. Про це розповів його тренер Юрій Осіпян.

– Ми з Олексієм збираємося виграти Кубок України та здобути путівку на жовтневий чемпіонат світу, – повідомив Юрій Осіпян.

Олексій Липко готується до Кубку України

Олексій Липко разом з тренером Юрієм Осіпяном

Олексій Липко займається самбо половину свого життя. Вперше він став чемпіоном України лише в цьому році.

– Далі ми прагнули, аби Олексій Липко став призером Європи. Для цього ДЮСШ «Колос» створює нам всі умови для тренувань. Зокрема орендує і оплачує спортзалу обласної екологічної інспекції. Дякуємо за сприяння й керівництву ВТО ФСТ «Колос», обласного Департамента гуманітарної політики, спорткомітету Вінницької міської ради, Вінницького національного технічного університету (там навчається Олексій) і обласної екологічної інспекції, яку очолює Юрій Дубовой, – додав Юрій Осіпян.

Читайте також: