Олімпійські уроки для школярів

10 Вересня, 2021, 8:39

У вінницькій школі №27 олімпійську розминку «Do like Olympians» («Роби, як олімпійці») провела Олена Колесниченко – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, півфіналістка Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро з бігу на 400 метрів з бар’єрами, бронзова призерка Літньої Універсіади 2017 року, бронзова призерка Командного Чемпіонату Європи 2017 року, бронзова призерка І Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року.

Олімпійські уроки для школярів

На початку заходу голова регіонального відділення та двічі срібний призер Олімпійських ігор в Барселоні Павло Хникін привітав учасників та надав мотиваційні поради, після чого Олена Колесниченко провела олімпійську зарядку просто неба. Вона показувала дітям 15-хвилинний комплекс вправ, що є авторською професійною розминкою спортсменки. Вінничанка використовувала її на тренуваннях і навіть перед виступом на Олімпіаді.

Олімпійські уроки для школярів

– Сенс цих вправ у розігріві м’язів перед основною тренувальною роботою. Це різні види стрибків на місці, розтягування тощо. Таку розминку я рекомендую не лише дітям, але й дорослим. Вона приводить тіло в порядок і дає тонус на весь день, – поділилась Олена Колесниченко.

Найактивніші учасники заходу отримали від відділення НОК України подарунки та сувеніри, а також футболки із тематичним написом

У школі №27 спорту приділяють значну увагу. Тут нещодавно оновили спортивний стадіон, є діючий олімпійський музей та оновлено олімпійський куточок, а в цьогорічному обласному фінальному конкурсі «Олімпійське лелеченя» збірна команда школи посіла третє місце.

Олімпійський урок відбувся і у Немирівській ЗОШ-гімназії №1, в якому взяли участь учні другого, двох шостих та дев’ятого класів. Загалом на урок завітали близько 100 дітей. Захід пройшов за підтримки відділення НОК України у Вінницькій області.

Олімпійські уроки для школярів

Розпочався урок із флешмобу у вигляді ранкової зарядки. Діти з усмішками на обличчях робили вправи та заряджались спортом. Продовження заходу в актовій залі супроводжувалось цікавою розповіддю головою регіонального відділення та двічі срібним призером олімпійських ігор в Барселоні Павлом Хникіним про початок своєї спортивної кар’єри та про рух до омріяних цілей.

Олімпійські уроки для школярів

Крім того, була проведена вікторина на олімпійську тематику. Школярі, які надали вірну відповідь, отримали сувенірні подарунки та футболки від НОК України. Також всі учасники уроку отримали на згадку олімпійські щоденники, зошити, розклад уроків, ручки та значки із символікою олімпійського уроку. А спільне фото на згадку викликало в учнів бурхливі емоції.

Лана Свєтлова

Читайте також: