Олімпійський комітет визначив кращих дитячих тренерів

23 Грудня, 2022, 9:11

Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області проводить власний щорічний конкурс «Кращий дитячий тренер», метою якого є підвищення спортивної майстерності дитячих тренерів-викладачів.

За результатами голосування членами виконкому, визначено кращих тренерів-викладачів обласних та міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які протягом 2022 року показали найкращі результати виховної роботи, залучили до занять спортом найбільшу кількість дітей та молоді, активно поширювали цінності олімпійського руху, впроваджували культуру здорового способу життя.

Кандидатуру тренера-викладача зі стрільби кульової «Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи» Людмили Василюк на звання «Кращого дитячого тренера 2022 року» було висунуто «Вінницькою обласною федерацією стрільби кульової» за високі здобутки протягом поточного року. Вона тренує чотири групи дітей початкової та одну групу базової підготовки – всього 53 вихованці. Її підопічні досягли високих результатів на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях.

Олімпійський комітет визначив кращих дитячих тренерів

Людмила Василюк

На своїй тренерській ниві високі результати вже вдруге поспіль показав тренер-викладач вищої категорії з веслування на байдарках та каное «Вінницької обласної СДЮСШОР з веслування ім. Ю.Рябчинської» Роман Копистинський. Його спортсмени протягом поточного року досягали високих результатів на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, виконали нормативи майстрів спорту України. Троє учнів тренера стали членами Національної збірної команди України з веслування на байдарках та каное.

Олімпійський комітет визначив кращих дитячих тренерів

Тренер-викладач Роман Копистинський разом з вихованцями

«Федерація велосипедного спорту Вінницької області» подала кандидатуру тренера-викладача з велосипедного спорту «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» – Олександра Волинця (на головному фото), а «Федерація легкої атлетики Вінницької області» відзначила Володимира Галицького – тренера-викладача з легкої атлетики РДЮСШ міста Козятина. Їхні учні здобули перемогу та посіли призові місця на чемпіонатах України серед юнаків та юніорів.

Олімпійський комітет визначив кращих дитячих тренерів

Володимир Галицький

Переможці конкурсу отримали дипломи та грошові премії від регіонального відділення НОК України.

Автор: Лана Свєтлова

Читайте також: