«Олімпійський куточок» для гімназистів

20 Квітня, 2021, 9:14

Днями у Вінниці відкрили черговий «Олімпійський куточок». Сталося це у гімназії №24, що розпочала свою роботу першого вересня минулого року. Розташований навчальний заклад в одному з самих густонаселених районів міста – «Поділля».

В планах керівництва гімназії і Вінницького відділення Національного олімпійського комітету Україхни облаштувати кімнату–музей, та все починається з малого. «Олімпійський куточок», який облаштувати за допомоги місцевого відділення НОК України, стане початком цієї реальної мрії. У власність гімназії було передано брошури, спортивні енциклопедії, книги про Олімпійські ігри та культурну спадщину Стародавньої Греції, а також Олімпійський прапор.

Відкриття «Олімпійського куточку» – це важлива подія для гімназії, – каже голова Вінницького відділення НОК Павло Хникін. – До того ж, заклад активно бере участь в різного роду творчо-спортивних заходах навіть під час пандемії. Так ось, наприклад, нещодавно у Всесвітній день здоров’я учні та їхні родини взяли участь в онлайн челенджу «Тато, мама і я – спортивна сім’я», метою якого було підкреслити важливість здорового способу життя, фізичної та психологічної гармонії людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Зважаючи на це, збираємося і далі тісно співпрацювати як з гімназією №24, так і з іншими освітніми закладами, які готові та прагнуть розділяти олімпійські цінності.

Читайте також: