Оновлений спорткомплекс СКА готують до відкриття після реконструкції

7 Вересня, 2021, 19:44

У Вінниці невдовзі відкриють оновлений спортивний комплекс “Аква-Він” на вулиці Янгеля. Упродовж трьох років колишній спорткомплекс СКА, що перейшов у комунальну власність міста, перебував на реконструкції і нині він уже готовий на 90%. Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Зі слів очільника міста, завершується внутрішнє оздоблення приміщень, для яких вже замовили спортивне обладнання. Також триває впорядкування прилеглої території на вулиці Академіка Янгеля, яка має перетворитися на новий публічний простір.

(без назви)

Що зробили у спорткомплексі за останній час:

  • завершили ремонт у гімнастичній залі та залі сухого плавання;
  • обладнали глядацьку зону на 140 місць в ігровій залі;
  • змонтували ліфт;
  • провели пусконалагоджувальні роботи підйомника для маломобільних людей;
  • влаштували роздягальні;
  • виконали монтаж інженерних комунікацій;
  • встановили обладнання аудіо- та відеосистем.

 

(без назви)

 

(без назви)

Наразі завершується облицювання плиткою чаші басейну, влаштування обхідних доріжок та вишок для стрибків, які будуть єдиними у місті.
Фінальний етап робіт – благоустрій. Концепцію простору біля спорткомплексу розробляли спільно з Агенція просторового розвитку.

“Це має бути комфортна, безпечна і безбар’єрна зона відпочинку зі зручними лавочками та якісним освітленням. – зазначає Сергій Моргунов. – Зелену зону доповнять клумбами у геометричному стилі та газонами. Підвести риску під масштабною реконструкцією плануємо цієї осені. Об’єкт передбачено передати на баланс міської дитячо-юнацької спортивної школи №3. В оновлених залах можна буде проводити регіональні та всеукраїнські змагання. Спортивний комплекс знову буде центром активності у мікрорайоні Замостя”,

Читайте також: