,

П‘ята спортшкола – альма-матер для борців і атлетів

20 Квітня, 2022, 17:45

Вінницьку міську дитячо-юнацьку спортивну школу №5 відкрили Школа у 1990 році.  В 2009 заклад отримав першу категорію.

На даний час в школі культивується шість видів спорту: дзюдо, вільна боротьба, важка атлетика, самбо, сумо та пауерліфтинг. Навчально-тренувальний процес закладу «МДЮСШ №5» проходить в залах боротьби і важкої атлетики Центрального міського стадіону та у спортивних об’єктах в Центральному парку міста і на вулиці Стеценка.

Позаминулого року школа посіла за підсумками обласного рейтингу 2019 року з неолімпійських видів спорту серед спортивних шкіл першої категорії.

П‘ята спортшкола – альма-матер для борців і атлетів

Гордість школи – переможниця Всесвітніх ігор Світлана Тросюк

Одним із найвищих досягнень школи є золота медаль на Всесвітніх іграх з сумо 2017 року, яку виборола вихованка школи Світлана Тросюк.

П‘ята спортшкола – альма-матер для борців і атлетів

Нині в школі займається понад триста спортсменів, значна частина з котрих захищає спортивну честь міста та області на змаганнях національного та міжнародного рівнів.

У борців МДЮСШ №5 наступні успіхи: Микола Шрамко – срібна медаль на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед кадетів (2018 р.) , Юлія Бурлак – переможниця  Кубку України з боротьби самбо серед жінок (2019 р.), Ігор Черняк – срібний призер чемпіонату України з боротьби самбо серед чоловіків (2021 р.).

П‘ята спортшкола – альма-матер для борців і атлетів

Минулоріч золото на чемпіонаті України з боротьби вільної серед кадеток завоювала Ірина Гребенчук. На цих же змаганнях бронзу здобув Данило Явгусішин. Данило та Ірина разом з Важою Даіаурі стали також і бронзовими призерами чемпіонату світу з сумо. Бронзу на чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків до 15 років здобув Максим Зімін.

Є чим пишатися і атлетам «п’ятірки». Зокрема, Любов Кураченко стала срібною призеркою на чемпіонаті України з важкої атлетики у 2019 році . Бронзовим призером на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді став Вадим Мельник. Цьогоріч бронзу на Кубку України з важкої атлетики виборала Ірина Слюсаренко.

П‘ята спортшкола – альма-матер для борців і атлетів

Чемпіоном України з пауерліфтингу серед юніорів став В’ячеслав Котощук. Золото на кубку України у даному виді спорту здобув юніор Руслан Міщенко. Також чемпіонкою чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед дорослих стала Вікторія Поліщук.

П‘ята спортшкола – альма-матер для борців і атлетів

МДЮСШ №5

В.о. директора – майстер спорту з боротьби самбо Євген Лигін

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи Тетяна Бондарчук

Тел.: (0432) 67-26-44, (093)-123-56-92, (068)-310-83-27.

E-mail: vinsportschool5@ukr.net

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100013599845616

Instagram: https://www.instagram.com/mdush5/

 

 

 

Читайте також: