Пам’яті колеги Леоніда Махновецького

25 Квітня, 2020, 9:58

 

 

Зовсім несподівано, 23 квітня 2020 року, на 69 році пішов з життя ветеран спорту, почесний працівник фізичної культури і спорту України Леонід Васильович Махновецький.
Народився Леонід Васильович 26 травня 1950 року в місті Ямполі, тут закінчив ЗОШ №2, займався футболом, після школи закінчив факультет фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного інституту.

Все своє трудове життя він присвятив розвитку фізичної культури і спорту на Ямпільщині. До виходу на пенсію працював начальником відділу з питань фізичної культури і спорту Ямпільської райдержадміністрації. Багато уваги приділяв розвитку матеріально-спортивної бази, реконструкції районного стадіону, в роботі дитячо-юнацької спортивної школи, районній організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Приймав активну участь у заснуванні районного Спортивного клубу «Барс» з рукопашного бою (президент клубу Федір Водянюк). Проводив багато спортивно-масових заходів різних рівнів, формував і відряджав на обласні і республіканські змагання команди району з різних видів спорту. За часи його роботи гарні досягнення були в такий видах спорту, як волейбол жіночий і чоловічий, футбол, легка атлетика, згодом рукопашний бій і дзюдо. Він тісно співпрацював і надавав всіляку підтримку ветеранам спорту, таким, яких і я пам’ятаю, це Володимир Дюхін (футбол) працював директором ДЮСШ, мій сокурсник, Сергій Мельник і Віктор Гончарук (волейбол), Борис Чабан (веслування), Володимир Волошин (футбол) та багато інших.

Спілкуючись особисто з ним по роботі, останні роки вже телефоном, я пам’ятаю його як трудолюбиву, дружелюбну, спокійну і врівноважену людину. Він ніколи не підвищував голос, всі гострі життєві ситуації вирішував спокійно і з гумором, завжди на обличчі мав приємну посмішку. Таким він і залишиться в моїй пам’яті і в пам’яті наших колег.

Велика спортивна родина області сумую з приводу смерті нашого колеги Леоніда Васильовича Махновецького та висловлюють щирі співчуття рідним, особливо дружині Ніні Петрівні, з якою спільно прожили 47 років, синам Роману і Юрію, онукам, іншим рідним, близьким і друзям покійного.
Вічного Тобі життя Леоніде у Царствії Небеснім і спокою Твоїй душі.

Георгій Самков, віце-президент Вінницької обласної асоціації ветеранів спорту і тренерів «XXI сторіччя», спортивний фотожурналіст

Читайте також: