«Ниву» підсилили десять новачків

9 Березня, 2021, 9:28

Вінницька «Нива» активно готується до поновлення чемпіонату України з футболу (друга ліга). Команда кардинально оновила склад, підсилилася досвідченими виконавцями.

Першими зимовими новачками стали Вадим Хохлов із тернопільської «Ниви» та Максим Гурідов (обидва вже грали за нашу команду № 1), Владислав Загробський, Іван Петрук, які захищали кольори аматорських команд Вінницької області.

Пізніше підписали контракти Максим Зеленевич із «Черкащини», Володимир Кучер із херсонського «Кристалу», Дмитро Бондар та Ігор Маляренко, які грали, відповідно, в Таджикистані та Словаччині. Останніми новобранцями «Ниви» стали Дмитро Білик, який виступав у Словаччині та Віктор Георгієв із «Черкащини».

Наступний контрольний поєдинок вінницька «Нива» проводить із ФК «Любомир» (смт. Ставище, Київська область). Це аматорський колектив, який із наступного сезону збирається заявитися до Другої професіональної ліги. Спаринг пройде в суботу, 13 березня, у Вінниці. Гратимуть на СК «Нива». З 14.00 до 16.00 запланована гра основних команд, а після цього на поле вийдуть вже колективи U-19.

Змагання чемпіонату України з футболу поновляться 19 березня.

Перед поновленням чемпіонату України «Ниву» підсилили десять новачків

Читайте також: