Перемоги вінницьких тхеквондистів у Болгарії

8 Березня, 2023, 9:59

Вінничанка Софія Демчук посіла перше місце у розділі пумсе (показові виступи) на міжнародному рейтинговому турнірі з тхеквондо «Bolgaria Open G2  2023», який завершився у Софії. Також подолянка посіла друге місце у парній програмі разом з Єгором Єрмаковим. Дані змагання є одним з етапів Кубку світу. Підготувала спортсменку тренер Аліна Новинюк.

У змаганнях взяли участь півтори тисячі спортсменів з близько 50-ти країн світу

Окрім того, Єгор Єрмаков став бронзовим призером у розділах керугі (поєдинки) та пумсе. Хлопець також є вихованцем Аліни Новинюк. Обидва призера нещодавно увійшли до складу національної збірної України.

Ще один представник Вінниччини, а саме Артем Семенюк, здобув «срібло» у розділі керугі. Тренер – Тамара Карапетян.