Переяславський “вояж” вінницьких баскетболістів

24 Грудня, 2020, 18:01

Збірна Вінницької області з баскетболу серед юнаків 2008-2009 років народження на чолі з Ігорем Голодюком провела виїзний тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги ( ВЮБЛ). Проходили матчі у місті Переяслав Київської області.

Першу гру з командою БК «Переяслав» вінничани відверто провалили. Було допущено чимало технічних помилок, що й привело до прикрой поразки ( 53:82). У виправлення ситуації можна привести хіба що перший виїзд, непростий переїзд, гру «з колес».

Переяславський "вояж" вінницьких баскетболістів

У другій грі з командою Чернігова подоляни виглядали справжніми бійцями. У третій дисятихвилинці вони зуміли вирівняти гру. Баскетбольні «гойдалки» продовжувалися до кінця матчу. У підсумку фінальний свисток рефері зафіксував непросту перемогу Збірної Вінниччини з рахунком 53:51.

Далі була прогнозована поразка від столичної команди БК «Хижаки», які у чемпіонаті не втратили ще жодного очка і впевнено крокують до переходу у дивізіон А. Варто додати, що у другий день змагань наша команда грала дві гри.

Переяславський "вояж" вінницьких баскетболістів

В останній ігровий день Збірна Вінницької області впевнено перемогла не лишивши жодних шансів аутсайдеру групи команді ДЮСШ-1 ( м. Київ)- 72:41. На рахунку лідера нашої команди В’ячеслава Рукомеда -23 очки.

Отож з виїзного вояжу Збірна Вінницької області повернулась з двома перемогами і двома поразками. Після двох турів наші земляки ділять 2-3 місця з командою БК «Переяслав». Представники Київщини перебувають у турнірній таблиці на щабель вище за рахунок кращої різниці м’ячів в очних зустрічах.

За інформацією Федерації баскетболу Вінницької області

Читайте також: