Після поразки в стартовому турі чемпіонату України з футболу від «Епіцентру» із Дунаївців (із рахунком 0:1) вінницькій «Ниві» було потрібно реабілітуватися. У останній день липня підопічні Володимира Циткіна приймали «Любомир» (Ставище, Київська область), дебютанта Другої ліги.

Перша перемога «Ниви» у новому сезоні

Вже зі стартових хвилин нивівці на очах двох тисяч вболівальників почали накочувати хвилі атак на ворота суперників. Гості грали від оборони, але із великим трудом стримували тиск вінницьких футболістів.

Перша перемога «Ниви» у новому сезоні

Перед перервою рахунок відкрив Ігор Маляренко, який влучно замкнув головою подачу із кутового Олександра Борячука. Як виявилося, це була награна комбінація цієї зв’язки.

– Я знаю, куди Борячук подає. Залишається лише вчасно підбігти і підставити голову. Ця наша зв’язка діє ще зі старих часів, – розповів після гри Ігор Маляренко.

Загалом протягом першої половини зустрічі «Нива» нанесла у бік воріт гостей 15 ударів, гості – один. Щоправда, саме він міг завершитися голом, а нашу команду тоді дивом врятував надійний воротар Максим Гурідов

Після відпочинку обидві команди почали робити заміни, і малюнок гри дещо змінився. Щоправда, «Нива» й надалі утримувала ініціативу. На 53-й хвилині після подачі Дениса Громока, який повернувся на поле після травми, суперник зіграв рукою. Суддя призначив пенальті, який технічно гарматним пострілом реалізував капітан нашої команди Олександр Калітов. 2:0!

Перша перемога «Ниви» у новому сезоні

Здавалося, бути розгрому, адже «Нива» продовжила тиснути і майже всі атаки завершувала ударами різного ступені складності. Але на 70-й хвилині нашу команду чекав «холодний душ». Після розіграшу штрафного удару Ілля Терещенко вистрибнув вище за всіх і головою поклав м’яча у ціль. 2:1.

Втім, остаточну крапку у матчі поставив граючий президент «Ниви» Артур Загорулько, який вийшов на заміну. Він сильно пробив із-за меж карного майданчику, і шкіряний влетів точно у кут воріт гостей.

Перша перемога «Ниви» у новому сезоні

Отже, 3:1, і «Нива» набирає перші очки в чемпіонаті України. Наступну гру наша команда проведе в гостях сьомого серпня проти «Чайки» (Петропавлівська Борщагівка). Вона має після двох турів в своєму активі одне очко.

 

Читайте також: