Кульова стрільба

Визначили склад збірної з кульової стрільби

3 Лютого, 2021, 11:44

У Вінниці провели зимовий чемпіонат області з кульової стрільби. Кращих визначали у стрільбі з гвинтівки, пістолета та по рухомій мішені. Змагання одночасно проходили на базах ФСТ «Динамо», ВМПДЮ ім. Л. Ратушної, шкіл №27 і №22, ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Вони відбулися за підтримки управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації та Вінницької обласної федерації стрільби кульової.

На старт вийшли дві команди Вінниці (члени збірної області, національної команди України), м. Ладижин, Липовецької ОТГ, Теплицької ОТГ, Козятинської ОТГ, Бершадської ОТГ, Могилів-Подільської ОТГ, Хмільницької ОТГ.

За словами організаторів, на цих змаганнях визначили склад збірної області у кількості 35 осіб. Серед них 29 спортсменів включено до складу збірної України задля участі в зимовому чемпіонаті країни, який відбудеться у Львові з шостого по 11 лютого і який є першим етапом відбору на чемпіонат Європи.

Призерами у стрільбі з гвинтівки серед жінок стали вінницькі стрільці. Серед жінок це майстер спорту міжнародного класу (МСМК) Чайка Олеся – 1 місце, МС Римська Дар’я – 2 місце, МСМК Волошина Дар’я – 3 місце. Серед чоловіків: МСМК Козюк Кирило – 1 місце, МС Завадський Олександр – 2 місце, КМС Стасюк Олександр – 3 місце.

Призерами у стрільбі з пістолета серед жінок стали вінницькі стрільці: КМС Пронь Анна – 1 місце, МС Мустафаєва Уляна – 2 місце, МС Савалова Тетяна – 3 місце.

Серед чоловіків тут кращі: МС Кириленко Богдан – 1 місце, ЗМС Денисюк Олексій – 2 місце, МСМК Мустафаєв Денис – 3 місце.

У стрільбі по рухомій мішені серед жінок призерками знову вінничанки: МС Моісеєнко Марія – 1 місце, МС Жученко Анастасія – 2 місце, КМС Панчук Дар’я – 3 місце. Серед чоловіків на п’єдестал пошани піднялися МСМК Даниленко Данило – 1 місце, МС Мельник Дмитро – 2 місце, КМС Бондарчук Андрій – 3 місце.

В загальнокомандному заліку серед міст і ОТГ команди  Вінниця-1 і Вінниця-2 посіли чільні місця. Команда Ладижина здобула бронзу.