,

Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів

4 Липня, 2020, 16:31

Четвертого липня в спорткомплексі «Колос» провели фінальний етап чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів (старше 40 років). Проведенням змагання опікувалася обласна Асоціація футболу.

На старт вийшли чотири колективи – «Бершадщина», ФК «Хмільник», «Ветеран» (Чернівці) і «Патріот» (Тульчин). Ще дві команди (із Тростянця і Козятину), які мали право грати в фінальному етапі, не змогли приїхати до Вінниці.

Медалі розігрувалися за коловою системою.  На старті лідерство захопила команда із Чернівців.  Вона здолала бершадців – 4:2 і хмельничан – 2:1. В завершальній грі лідери зустрічалися проти тульчинців. Цей двобій був практично рівним, але «Ветерану» все ж вдалося втримати свою перемогу – 5:4. Він і здобув золото зі стовідсотковим результатом.

-Ми регулярно беремо участь в турнірах ветеранів. Приміром, торік на Всеукраїнських змаганнях в Берегово показали другий результат. Нещодавно їздили у Приморськ (Запорізька область), де не змогли вийти до фіналу, – каже капітан команди «Ветеран» Віталій Їжаківський.

За словами капітана чемпіонів, на чемпіонат Вінниччини гравців було зібрати нелегко. Дався взнаки карантин.

–Все ж нам вдалося зібрати найсильніший склад. Лідерами команди є атакуючий захисник Роман Фірко, надійний воротар Володимир Лупол та ще кілька гравців. А найстаршим футзалістом є Валерій Кольцов (1962 р.н.), син якого нині грає за харківський «Металіст», – сказав Віталій Їжаківський.

Доля срібла вирішувалася у останній грі іншої пари команд. Хмельничани забили бершадцям п’ять «сухих» м’ячів, після чого дозволили собі трохи розслабитися. В підсумку – 5:2 на їхню користь. «Бершадщина» із однією перемогою і двома поразками залишилася на третій сходинці турнірної таблиці.

Під час карантину гравці ФК «Хмільник» самостійно тренувалися. Зокрема, бігали, а також грали в тенісбол. Це гра в один дотик із футбольним м’ячем, який потрібно перекинути через сітку.

–В цьому році на чемпіонаті Вінниччини не було багатьох сильних команд. Тому ми прагнули поборотися за перше місце. Минулими роками регулярно підіймалися на «п’єдестал пошани» в аналогічних змаганнях, але золота не здобували. В цьому чемпіонаті кожен матч був цікавим. Але ми втратили шанси на загальний успіх в стартовому турі після мінімальної поразки від чернівчан, – сказав капітан ФК «Хмільник» Олександр Наконечний.

Нагородження провів спортивний директор обласної Асоціації футболу Ігор Павленко. Призери отримали красиві Кубки і медалі.

–Зазвичай наші ветеранські змагання починаються в березні. Але пандемія вплинула на масовість нинішнього чемпіонату. Тому наступного року спробуємо збільшити кількість учасників хоча б вдвічі, – зазначив Ігор Павленко.

Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів Підсумки чемпіонату Вінниччини з футзалу серед ветеранів

Читайте також: