Після задоволення протесту вінницька збірна радіоспортсменів вийшла на друге місце чемпіонату України

27 Квітня, 2021, 10:20

З 22 по 25 квітня у Луцьку відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків. В ньому взяли участь 125 спортсменів із 8 регіонів.

Вдруге поспіль в поточному році команда Вінницької області, яку представляють вихованці відділення радіоспорту ДЮСШ № 2 Вінницького міського спорткомітету на чолі із заслуженим тренером України Сергієм Зеленським, продемонструвала майстерність, завдяки чому у напруженій боротьбі виборола друге загальнокомандне місце. За підсумками чотирьох змагальних днів наша команда лише на один бал випередила спортсменів Сумської області, які посіли третє місце. Загальнокомандну перемогу на цьому чемпіонаті святкує команда з м. Київ.

В особистому заліку вінничани здобули 9 золотих, 8 срібних та 10 бронзових медалей. Чемпіонами України стали: Березовський Станіслав (вікова група Ч12), Марина Задорожна (Ж16), Артем Степаніщев (Ч16), Максим Дремлюга (Ч19), Олександр Марчук (Ч20), Сергій Зеленський (Ч50). Крім того, в командному заліку спортсмени нашої області вибороли 8 золотих, 14 срібних і 5 бронзових нагород.

Із поїздкою на змагання збірній допомогло обласне спортуправління і МДЮСШ № 2, яка виділила власний бусик.

Підсумки змагань «Вінницькій Арені» прокоментував  голова Вінницької обласної федерації радіоспорту Василь Колодяжний:

«Це був другий відліковий етап відбору на чемпіонати Європи і світу. Попереду – ще три таких етапи. Але ще невідомо, чи взагалі відбудуться у 2021 році основні міжнародні змагання. Торік через пандемію були скасовані чемпіонати Європи і світу зі спортивної радіопеленгації. Відбувся лише Кубок Європи. І в ньому взяла участь менша кількість країн, ніж планувалася.

Приємні сюрпризи на чемпіонаті були від наших найменших учасники. Станіслав Березовський став чемпіоном, хоча займається лише із минулої осені. Іван Кирилюк тренується ще менше, але також потрапив у призери.

На чемпіонаті України були певні проблеми. У перший день перед відкриттям почалася злива, годину лив дощ. Тому старт довелося затримати, хоча на результати це не вплинуло.

До останніх стартів було невідомо, хто займе командні місця на п’єдесталі. В групі Ч16 Артем Степаніщев розділив перше місце із сумчанином, вони показали однаковий час. Під час підрахунку командних результатів секретар помилково порахував нашому спортсмену очки, як за друге місце. Через це Вінниччині присудили третє командне місце. Але після перевірки і виправлення результатів наша команда перемістилася на другу позицію!»

Матеріал підготовлено за інформацією комітету по фізичній культурі у спорту Вінницької міської ради