Подоляни відстрілялись на командну «бронзу»

24 Березня, 2021, 13:01

Третє місце посіла збірна команда Вінницької області на чемпіонаті України з кульової стрільби, який проходив у Львові. В активі подолян три золотих, п’ять срібних та шість бронзових нагороди.

У вправі ГП-12 (стрільба з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені на 10 метрів) юнаки у складі Андрія Бондарчука, Леоніда Левченка та Сергія Лаптєва стали бронзовими призерами. Також у цій вправі їхній успіх повторили дівчата у складі Анастасії Жученко, Дар’ї Панчук та Діани Поплавської.

У вправі ГП-11А (стрільба з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені на 10 метрів, перемінна швидкість) тріо дівчат у складі Анастасії Жученко, Дар’ї Панчук та Діани Поплавської стали срібними призерками першості.

У вправі ГП-мікст (гвинтівка пневматична на 10 м., змішана вправа) Дар’я Римська та Олександр Сивак у фінальній боротьбі вибороли срібло.

У вправі ГП-6 (гвинтівка пневматична на 10 метрів) Дар’я Римська, Софія Доброжанська та Анна Волковська у фіналі здобули золото.

Подоляни відстрілялись на командну «бронзу»

Дар’я Римська, Софія Доброжанська та Анна Волковська (зліва направо)

Загалом, за нагороди національної першості боролися представники 15-ти областей. Вік учасників змагань не перевищував вісімнадцяти років.

Читайте також: