Думки про #

Поради для здоров’я від Бориса Максимчука. Як підняти імунітет

31 Березня, 2020, 9:27 153

– Більше всього здоров’ю шкодить стрес. Намагайтеся не впадати в паніку… Робити усе, від Вас залежне, щоб підняти власний імунітет. Він покращиться навіть за кілька днів.

Якщо Ви будете робити фізичні вправи двічі на день по 20 хвилин, то всі м’язи будуть у тонусі, буде гарно працювати серцево-судинна та дихальна системи, залози внутрішньої секреції почнуть виділяти велику кількість гормонів. Ваш організм стане витривалішим до будь яких стресів, бо фізичні вправи і є стрес…

Якщо Ви будете гарно харчуватися, а саме в переважній кількості вживати лише ПРИРОДНІ продукти натурального виробництва (фрукти, ягоди, сухофрукти, горіхи, овочі, крупи, бобові, яйця, кисломолочні продукти, рибу, м’ясо в невеликих кількостях), не переїдати, не їсти на ніч, то Ви розвантажете роботу шлунку та кишківника. Що дасть змогу направити додаткові сили на покращення імунітету та боротьбу з вірусом.

Якщо Ви будете вчасно відходити до сну (21.00-22.00), то у Вас будуть додаткові психічні сили, Ви не будете дратуватися по дрібницях, виділяються додаткові необхідні гормони, будуть додаткові сили на боротьбу зі стресами, які найбільше впливають на імунітет.

Обов’язково хороша вода та свіже повітря. Воду додатково рекомендую в скляних бутилках «Боржомі», «Поляна Квасова» та інші… Свіже повітря обов’язково двічі на день по 30 хвилин, бажано фізичні вправи. Найкраще підійде велосипед, біг, швидка ходьба… Робіть це зранку або ввечері, коли зовсім мало людей і в безлюдних місцях.

Якщо Ви почнете загартовуватися кожного дня (шукайте мій допис, як правильно), то уже за декілька днів Ваша шкіра буде набагато витриваліша до будь яких вірусів.

Дотримуйтесь рекомендацій і уже за декілька днів Ваше здоров’я буде більш готове до стресу, будь якого вірусу чи іншої хвороби…

Бажаю успіхів та здоров’я!

 

Читайте також: