Думки про #

Чому фрукти та горіхи повинні складати близько 30-50 відсотків від раціону людини

21 Березня, 2020, 15:32 170

Поговоримо про фрукти та горіхи. Вони повинні складати близько 30-50 відсотків від раціону людини. На жаль, за моїми спостереженнями, мало-хто кожного дня їсть фрукти, а горіхи мало-хто їсть і раз на тиждень. І це, звичайно, катастрофа. Тому що саме ці продукти несуть найнеобхідніші речовини для нашого організму.

Коли їсти?

Фрукти та горіхи необхідно їсти в окремий прийом їжі або за 30-60 хвилин до їжі. В жодному разі не смакуйте ними під час їжі або після їжі. Не важко здогадатися, що відбувається з ними, якщо Ви поїли фрукти після м’яса, яке в шлунок перетравлюється протягом 4 годин.

Я завжди фрукти з горіхами їм замість сніданку. Так організм зможе взяти максимум поживних речовин із цих продуктів. Іноді їм за годину перед обідом.
Обідаю я приблизно о 12-й, вечеря – о 17.00. Іноді фрукти їм за годину до вечері. І ще рідше перед сном.

Які фрукти та горіхи їсти?

Найкраще нам підійдуть ті, які вирощені на території Вашої області. Вони несуть найбільше необхідної нам інформації та налаштовують наш організм до проживання саме на даній території. Звичайно, можна їсти і заморські, але не зловживайте ними. Наші для нас кращі. Взимку краще заміняти свіжі фрукти на сухофрукти, квашені та печені…

Будьте здорові та веселі!

P.S. Пам’ятайте, не у Вас проблеми з тілом, а в тіла проблеми з Вами!

Академік, призерів чемпіонатів світу серед майстрів із самбо та дзюдо Борис Максимчук

Читайте також: