Провели турнір на підтримку діючої армії

16 Червня, 2022, 18:45

Напередодні у Калинівці на Центральному стадіоні громади відбувся благодійний турнір імені Вадима Нестерчука на підтримку ЗСУ. Участь у змаганнях взяли команди з Вінниччини, Житомирщини та Хмельниччини. Організаторами заходу, який проводиться вже 8-й рік поспіль, виступила ДЮСШ Калинівської міської ради за підтримки меценатів.

– Враховуючи те, що сьогодні в країні відбуваються військові дії, турнір – це не тільки розвиток футболу, а й виховання молодого покоління патріотів, із сильними якостями та любов’ю до Вітчизни. Ми всі хочем бачити успішних дітей, успішну націю та європейську Україну, тому змагання присвятили нашим ЗСУ, – зазначив під час турніру Сергій Рабцун, тренер відділу футболу Калинівської ДЮСШ.

Турнір проходить за олімпійською системою з принципами «Чесної гри» та відповідним Регламентом. Матчі зіграли представники калинівської школи футболу – команди ДЮСШ в/о КМР та ДЮСШ «Авангард» та гості з сусідніх областей – ФК «Поділля» з Хмельницького та «Олімпієць» з Житомира.

Першість вибороли футболісти ДЮСШ відділу освіти Калинівської міської ради , які вийшли у фінал із земляками – калинівчанами. Друге місце у команди ДЮСШ «Авангард» Калинівської міськради, «бронзу» розділили гості – футболісти з Хмельницького та Житомира.

На фото: команда-переможець ДЮСШ відділу освіти Калинівської ВМР

Читайте також: