Призери чемпіонату світу отримали подарунки від «Інваспорту» та відділення НОКУ

27 Червня, 2020, 11:28

 

 

На тренуванні усім спортсменам-паратхеквондистам із Ладижина, що брали участь у естафети «Olimpic day», було вручено дипломи від обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Троє спортсменів з п’яти (бо ще двоє старших були на роботі), що стали переможцями у розіграшу призів від НОКУ, отримали комплекти подарунків.

Також керівництво Вінницького регіонального центру «Інваспорт» нагородило спортивними костюми «РЕАК» чемпіонку світу з паратхеквондо Дар’ю Мигулько і бронзового призера чемпіонату світу Владислава Антонюка. Обидва – ладижинці.

– Дар’ю Мигулько і Владислава Антонюка.  вшанували за зайняті призові місця в чемпіонаті світу з бойових мистецтв “Martial arts World championship-2020”. Від імені спортсменів та батьків дякую керівництву регіонального центру «Інваспорт» за підтримку, – сказав тренер паратхеквондистів із Ладижина Сергій Брушніцький.

Призери чемпіонату світу отримали подарунки від «Інваспорту» та відділення НОКУ Призери чемпіонату світу отримали подарунки від «Інваспорту» та відділення НОКУ Призери чемпіонату світу отримали подарунки від «Інваспорту» та відділення НОКУ Призери чемпіонату світу отримали подарунки від «Інваспорту» та відділення НОКУ Призери чемпіонату світу отримали подарунки від «Інваспорту» та відділення НОКУ Призери чемпіонату світу отримали подарунки від «Інваспорту» та відділення НОКУ

Читайте також: