Шахісти Вінниці виграли матч у збірної Кривого Рогу

16 Травня, 2020, 11:52

На Вінниччині тривають шахові онлайн-змагання. Цікавими є матчі проти команд з інших регіонів. В непередбачуваній і безкомпромісній боротьбі вінничани здобули вольову перемогу над непоступливими криворіжцями з загальним рахунком 88-87.

Матч між Вінницею і Кривим Рогом відбувся на шаховій платформі chess.com . На 30 дошках найкращі шахісти 1 дорослого розряду і вище грали 3 мікроматчі білими і чорними. Перший матч криворіжці виграли з різницею в 3 очки. І спочатку здалося, що вінничани слабкіші.

Але в 2 матчі вінничанам вдалося проявити бійцівські якості і виграти з різницею в 4 очки. Отже, 3 матч мав стати вирішальним. Він проходив з перемінним успіхом: то вигравали вінничани, то криворжці. За рівного результату 29:29 залишалась остання партія, в якій наша Катя Скакун довго і мужньо захистила здавалося б безнадійний ендшпіль. Можна тільки уявити, як команда переживала за Катрусю. В підсумку – загальна мінімальна перемога – 88:87.

Ось результати найкращих вінницьких гравців: Климчук Андрій-6 очок з 6 можливих, Биковський Олег- 5,5 очок,  Біленький Максим-5, Горєлов Дмитро, Вусатюк Володимир- по 4,5 , Трегубов Вадим, Боднар Микола – по 4.

Читайте також: