Шахові перемоги «романтиків»

21 Вересня, 2021, 15:57

У Коростишеві (Житомирська область) провели міжобласний командний шаховий турнір «Кубок президента». За перемогу змагалися юнаки і дівчата шкільного віку. Серед них були й дві команди вінницького шахового клубу «Романтик», який є філією МДЮСШ № 6.

На старт вийшли 14 команд із Києва, Житомира, Коростишева і Вінниці. В кожній із них було по чотири спортсмени. Причому діяло оригінальне кваліфікаційне обмеження. На чільній дошці виступав гравець першого дорослого розряду, на другій – другого, на третій – третього, а дівчина могла бути будь-якої категорії.

Загалом було заплановано сім командних турів за швейцарською системою. Після чотирьох раундів вперед вирвалася вінницька команда, поїздка якої відбулася за підтримки мецената Олександра Козаченка. Але після неочікуваної поразки в рівному матчі від житомирського «Інтелекту» вінницькі шахові «романтики» опинилися в ролі наздоганяючих. На фініші вони оговталися і здобули важливу заключну перемогу.

Шахові перемоги «романтиків»

У підсумку, четвірка першої команди вінничан набрала більше за інші збірні індивідуальних очок. Проте, на жаль, це був лише додатковий показник. А ось за командними балами чемпіонство здобула перша збірна Коростишева. Срібло – у команди школи «Світогляд» (Київ) і бронза – у вінничан.

В складі наших призерів по п’ять очок із семи можливих набрали чемпіони Вінниччини серед юнаків минулих років Богдан Станіславський і Ангеліна Богомживуща та чемпіонка міста серед дівчат до десяти років Софія Буркот. Їхні зусилля підтримав Назар Григоренко. Кожному із наших призерів вручили Кубок і грошовий приз. Тим часом друга вінницька збірна на чолі із Володимиром Шафіром, який набрав чотири очки із семи можливих, отримала втішний Кубок, а її гравці – невеликі призи від дбайливих організаторів.

Читайте також: