Шахи просто неба

2 Серпня, 2021, 20:02

Дитячо-юнацькі змагання із інтелектуальної гри в новому форматі провели напередодні у вінницькому парку Дружби народів, біля Вишенського озера. Діти грали просто неба, на галявині.

Турнір був присвячений Міжнародному дню шахів. Його організатор Олена Гаврилова запросила до участі дітей різного віку і сили – від початківців до чемпіонів міста і області серед юнаків і дівчат. Новачки грали окремо від розрядників, не використовуючи шахових годинників.

Загалом на старт вийшли 26 юних спортсменів. Чемпіоном у головному турнірі став призер чемпіонату області серед юнаків до 12 років Іван Крамаренко. Кращою серед дівчат виявилася чемпіонка області серед 14-річних Ангеліна Богомживуща. А в турнірі початківців зі стовідсотковим результатом переміг Матвій Олійник.

Десять найкращих юних шахістів у різних категоріях отримали медалі та основні призи від Олени Гаврилової, решта – втішні (фоторамки) і смачне морозиво.

Свято продовжилося баталіями із футболу та інших рухливих ігор. Цим опікувався особливий гість – «крижана людина» Андрій Козак. Він став відомим на всю Україну тим, що всю зиму обходиться без верхнього одягу.

Читайте також: