Школа Блохіна-Бєланова підтвердила свій клас на чемпіонаті області

3 Березня, 2021, 15:03

В спорткомплексі «Колос» провели фінальний етап чемпіонату області з футзалу серед юнаків не старше тринадцяти років. На першому етапі турніру стартували 35 команд, до фінальної частини дійшли вісім. Фіналістів розбили на дві підгрупи. У одній три перемоги із мінімальним рахунком здобула ДЮСШ Могилева-Подільського. Ця команда складалася переважно із гравців 2010-2011 р.н. Тобто із молодших на кілька років за своїх суперників. Тому її успіх багатьох здивував.

У фіналі суперник у Могилева-Подільського був прогнозованим. Це команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, що в групі здобула три «сухих» перемоги. Перший тайм фіналу виявився напруженим. По ходу рахунок був 2:1 на користь вінничан, але «шальки терезів» постійно коливалися. В підсумку фаворити підтвердили свій клас. ОДЮСШ Блохіна-Бєланова перемогла із рахунком 5:1.

Школа Блохіна-Бєланова підтвердила свій клас на чемпіонаті області

-Наша перемога була прогнозованою, але виявилася непростою. За хиткого рахунку 2:1 наш «двигун атак» Дмитро Савченко забив фактично вирішальний м’яч. Після цього ми без особливих проблем провели наступні голи, – розповідає тренер команди ОДЮСШ Блохіна-Бєланова 2008 р.н. Валентин Вишталюк. – Футзальний сезон для хлопців завершено. Тепер команда готуватиметься до ДЮФЛ України, який стартує у вересні. Перед цим ми ще проведемо кілька серйозних змагань.

Школа Блохіна-Бєланова підтвердила свій клас на чемпіонаті області

В поєдинку за бронзові медалі ДЮСШ Ямполя вже першого тайму вела у ДЮСШ Калинівки із рахунком 4:0. Після перерви ямпільчани впевнено довели цю перевагу до перемоги – 7:3.

Змагання організувала і провела Вінницька обласна асоціація футболу. Призери були нагороджені кубками, медалями і грамотами. Церемонію провів спортивний директор асоціації футболу Ігор Павленко.

Школа Блохіна-Бєланова підтвердила свій клас на чемпіонаті області

-Цей був перший футзальний чемпіонат області у 2021 році. Також проведемо аналогічні змагання серед аматорів, жінок і ветеранів. Зрозуміло, якщо дозволить епідеміологічна ситуація, – повідомив Ігор Павленко.

Читайте також: