Спорткомплекс «Здоров’я» відновлює роботу

2 Березня, 2021, 9:23

Вінницька обласна Рада надала згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області реконструйованого спорткомплексу «Здоров’я» по вул. Якова Шепеля, 23. Згідно з чинним законодавством, об’єкт закріплено за комунальною організацією «Спорткомплекс «Здоров’я».

Як повідомлять у облРаді, ухвалене рішення дозволить у найкоротші терміни відновити роботу обласного СК «Здоров’я». Його реконструкція тривала два роки (2018 – 2020 роки) за кошти державного Фонду регіонального розвитку, а також обласного бюджету. Загальна вартість робіт – близько 40 млн. 168 тис грн. (з обласного бюджету виділено – близько 4,1 млн. грн.)

У спорткомплексі 4 спортивних зали загальною площею близько 800 метрів, з них два нових – зал боротьби і тренажерний зал. На балконі – 104 місця для глядачів і близько 15 місць для осіб із маломобільних груп населення, замість старих лавочок – крісла. Облаштовані 6 роздягалень, комори для зберігання інвентарю, коментаторська, суддівська. Великий тренувальний зал – мультифункціональний зі спеціальною розміткою, тут можна проводити тренування з баскетболу, футзалу, волейболу, бадмінтону, є розмітка для тенісу. Баскетбольні щити підіймаються. Будівля утеплена і має власний тепловий пункт, сучасну вентиляцію і ліфт. На табличках біля залів і кабінетів написи дублюються шрифтом Брайля. Жовті наліпки зі шрифтом Брайля – на усіх поручнях, в тому числі й сходових.

На першому поверсі спорткомплексу розмістилася адміністрація Регіонального центру з фізичної культури й спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». В організації наразі працюють 18 тренерів. А у ДЮСШ, яка діє при центрі, займається 170 дітей із 8-ми видів спорту.

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також: