Спортивні журналісти відзначають професійне свято

2 Липня, 2020, 19:56

2 липня 1924 року у Парижі була створена Міжнародна асоціація спортивної преси. А почали офіційно святкувати День спортивного журналіста з 1995 року. Це свято журналістів газет та журналів, сайтів, соціальних мереж, телебачення, радіо. Тобто всіх акул пера і мікрофона, які мають відношення до спорту.

Отже, ми теж вітаємо зі святом спортивних журналістів Вінниці і області. Зокрема, Володимира Сімачова (Козятин), Артура Колесника, Олега Федченка, Віталія Мельника, Олега Семенова, Станіслава Міхровського, Вікторію Микитюк, Володимира Краковецького, Віталія Сарану, Ігоря Крещенка та багатьох інших. Приємно, що є молода зміна – приміром, радіожурналістка Марина Перката та журналіст електронних ЗМІ і соціальних мереж Андрій Макрушин. Всі вони з ентузіазмом і цікаво відображають спортивні події нашого міста та області. Бажаємо колегам творчих успіхів, здоров’я та щастя.

Згадаємо й тих патріархів спортивної журналістики Вінниччини, які нещодавно пішли із життя. На їхніх прикладах вчилася молодь. Це Олександр Гальперін, Іван Лозовський, Володимир Шафір, Геннадій Хохлов. Вічна їм пам’ять!

 

Читайте також: