Спортивний дайджест Вінниччини

7 Серпня, 2021, 9:23

БОКС. Вінничанин Андрій Ісаков – переможець Кубку України у ваговій категорії 86 кілограмів. Змагання проходили у Маріуполі, повідомляє спорткомітет Вінницької міської ради. Андрій – вихованець дитячо-юнацької спорт школи «Вінниця». Його «одноклубник» Олександр Яровий посів друге місце на чемпіонаті України серед молоді у Харкові. Олександр виступає у ваговій категорії 60 кг.

Срібний призер національної першості Олександр Яровий (у синій формі)

ВОДНІ ВИДИ СПОРТУ. В селі Сокілець Немирівського району відбувся відкритий чемпіонат області з веслувального слалому серед юніорів. Спортсмени вінницької дитячо-юнацької спорт школи №2 здобули 24 нагороди. Серед переможців змагань Валентин Комар, Марія Гвоздєва, Ангеліна Харламова та Сергій Совко.

ІНШІ ВИДИ. Вінничанка Юлія Денисюк– переможниця відкритого Кубку Львова зі спортивного орієнтування. Юлія – вихованка вінницької ДЮСШ №2.

В селищі Брюховичі Львівської області відбувся чемпіонат України з радіоспорту серед дорослих та юніорів. Призерами змагань серед спортсменів  ДЮСШ №2 стали Володимир Ляхович, Максим Дремлюга, Богдан Філоненко, Віра Владімірова, Марія Пугач, Єлизавета Ричковська, Богдан Войцехівський та Владислав Кальніченко.