,

Спортивний дайджест Вінниччини

13 Серпня, 2021, 12:16

ВЕЛОСПОРТ. У Чернівцях відбувся командний чемпіонат України в індивідуальній гонці  на час вгору, ІІІ етап чемпіонату України ХСЕ та чемпіонат України крос – кантрі із точки в точку з велосипедного спорту (МТБ) серед всіх вікових категорій. Бронзовими призерами змагань стали Надія Коваленко, Микола Гаврилюк Євген Дмитрик та Володимир Обухівський. Всі вони – спортсмени дитячо-юнацької спортшколи №3, повідомляє спорткомітет Вінницької міської ради.

СПОРТИВНИЙ ДАЙДЖЕСТ ВІННИЧЧИНИ

ВОЛЕЙБОЛ. Збірна команда Вінницької області перемогла на Всеукраїнському турнірі «Хто ти, майбутній олімпієць?». Змагання проходили у Скадовську серед дівчат не старше 15-ти років, повідомляє обласне управління фізичної культури та спорту Департаменту гуманітарної політики ОДА. Тренують юних подолянок  Світлана Стразова та Лариса Дуніна.

СПОРТИВНИЙ ДАЙДЖЕСТ ВІННИЧЧИНИ

СПОРТИВНІ ЄДИНОБОРСТВА. В обласному центі відбувся відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби вільної серед юнаків та дівчат не старше 17 років. В змаганнях взяли участь команди Вінниці та Бару. Загалом, 27 спортсменів з них 23 вихованця МДЮСШ №5. Останні вибороли: 19 – І місць, 8 – ІІ місць та 3 – ІІІ місця.

СПОРТИВНИЙ ДАЙДЖЕСТ ВІННИЧЧИНИ

СПОРТИВНІ ЄДИНОБОРСТВА. У залі боротьби Центрального стадіону Вінниці відбувся чемпіонат міста з дзюдо серед спортсменів до 21 року. В змаганнях взяли участь команди: МДЮСШ №5, ВОК ДЮСШ та ОДЮСШ КОЛОС. Загалом,60 спортсменів з них 45 вихованців МДЮСШ №5, які вибороли: 12 – І місць, 11 – ІІ місць та 21 – ІІІ місце.

СПОРТИВНИЙ ДАЙДЖЕСТ ВІННИЧЧИНИ

 

 

Читайте також: