Спортивний дайджест Вінниччини

25 Жовтня, 2021, 12:58

ХОКЕЙ НА ТРАВІ. Вихідними на стадіоні Центрального парку Вінниці пройшли матчі чемпіонату України серед юніорів. В змаганнях взяли участь шість команд. Грали по коловій системі. Перемогу святкували вихованці калинівської спортшколи, друге місце у вінничан, на третьому – житомирський  «Старт».

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. 19-21 жовтня Вінниця приймала чемпіонат України серед спортсменок шкільного віку. Господарки змагань у групових вправах вибороли наступні нагороди:перше місце за програмою І-го розряду та друге місце за програмою кандидатів в майстри спорту (КМСУ). Перше місце за програмою КМСУ в особистій першості здобула вінничанка Лейла Юсіфзаде. За нагороди національної першості боролися 262 гімнастки з 15 областей.

Спортивний Дайджест Вінниччини

СПОРТИВНІ ЄДИНОБОРСТВА. Вінниця приймала чемпіонат області з кікбоксингу ВАКО серед спортивних шкіл та клубів. У змаганнях взяли участь близько двохсот спортсменів. Найбільшого успіху досягли вихованці клубу «Оріон» з Турбівського та Липовецького осередків. «Оріонівці» здобули 24 медалі, а саме дев’ять золотих, чотири срібних і шість бронзових. Найкращі на даному турнірі захищатимуть спортивну честь нашого краю на чемпіонаті України який стартує 28 жовтня в Одесі.

ВОДНІ ВИДИ. У селі Сокілець провели відкритий Кубок області з веслувального слалому та «Кубок Поділля». Перемогли вихованці вінницької спортшколи №2. За результатами змагань сформовано збірну команду Вінниччини.

СПОРТИВНІ ЄДИНОБОРСТВА. Ямпіль приймав відкритий Кубок області з рукопашного бою. В змаганнях взяли участь 111 спортсменів. Окрім подолян за нагороди боролися спортсмени Луцька та Львова. Переможцями турніру стала команда «Краб» з Крижополя. Друге та третє місця вибороли бійці Погребища і Томашполя. За підсумками змагань сформовано збірну команду Вінниччини для участі у турнірах загальнонаціонального рівня.

Спортивний Дайджест Вінниччини

СИЛОВІ ВИДИ. У Вінниці відбувся Кубок області з пауерліфтингу (жим лежачи). У змаганнях взяли участь 58 атлетів у складі шести команд. Переможцем змагань стала команда обласного центру, друге та третє місця посіли спортсмени з Немирова і Бару.

ВОЛЕЙБОЛ. Гнівань приймав юнацькі змагання «Золота осінь». В напружених баталіях перше місце виборола команда дитячо-юнацької спортшколи (ДЮСШ) Жмеринки, другою стала команда ДЮСШ Козятина, третє місце посіли господарі турніру.

Спортивний Дайджест Вінниччини

Підготовлено за інформацією управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації

Читайте також: