Спортивний дайджест Вінниччини

31 Січня, 2022, 18:13

В обласному центрі відбувся чемпіонат області з шашок-100 серед молоді. У ньому змагалися 44 гравця з Вінниці, Калинівки та Хмільника. За підсумками турніру сформовано збірну команду області задля участі в чемпіонаті України.

У Бару відбувся чемпіонат Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА. У турнірі взяло участь майже 160 бійців, які представляли 15 команд з Вінниччини та інших регіонів. Перемогу святкували бійці тульчинського «Гепарду», на другому –  СК «Боєць» (Хмільник). Господарі турніру – СК «Барс» (Бар) задовільнились третім місцем.

У Жмеринці завершився чемпіонат області з греко-римської боротьби. Відкриттям змагань став 15-ти річний юнак вихованець клубу «Сокіл» Арсеній Пащенко, який став чемпіоном у вагові категорії до 51 кілограмів. Також у своїх вагових категоріях перемогли представники клубу Богдан Вдовін (45 кг) та Артем Гушеватий (48 кг).

У Вінниці в басейні міського Палацу дітей і юнацтва пройшов зимовий чемпіонат області з плавання серед молоді і дорослих. Перші і треті місця в командному заліку посіли господарі змагань – перша та друга команди ВМ ПДЮ, на другому місці – спортсмени міської спортшколи №3.

Вінницький легкоатлетичний манеж «Колос» став місцем проведення обласної першості з легкої атлетики серед юнаків і дівчат. У змаганнях взяли участь 256 спортсменів у складі 17 команд Вінницької, Хмельницької, Кіровоградської та Київської областей.

Там же відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу (класичний жим лежачи) серед спортсменів усіх вікових груп

У змаганнях взяли участь 65 атлетів Вінниччини. У підсумку перше командне місце здобули спортсмени Вінниці, на другому – представники Немирова, треті – барчани.

Вінниця також приймала відкритий турнір з футболу серед юнаків і дівчат не старше дев’яти років. Він був присвячений пам’яті майстра спорту Радянського союзу Володимира Дзюби. Переможцем футбольних баталій стала вінницька команда «Темп», на другому місці – вихованці спортшколи Шаргорода, Вінницька школа-гімназія №15 замкнула трійку найкращих.

Тим часом вихованки калинівського «Авангарду» святкували перемогу в обласній дитячій лізі з волейболу. На своєму майданчику юні калинівчанки тричі перемогли своїх суперниць і зі стовідсотковим результатом посіли перше місце. На другому – вінничанки, треті – команда Гайсина.

За матеріалами управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА